Search
Generic filters
Exact matches only

Horoskop tygodniowy Waga – Horoskopy

Horoskop tygodniowy Waga 01 kwietnia – 07 kwietnia

Znak Zodiaku Waga

Waga horoskop na dzień 01 kwietnia

Jeśli Twoim znakiem jest Waga, to Twój dzień może nie należeć do najlepszych. Dzisiaj czeka Cię rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Byka i Panny, bo może dojść do konfliktu.

Waga horoskop na dzień 02 kwietnia

Jeśli jesteś w relacji z zobowiązaniami w którym masz wątpliwości, to wkrótce masz szansę na uzyskanie odpowiedzi na swoje dylematy. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Spotkanie z Bliźniętami i Wodnikiem może wprowadzić dobre samopoczucie na resztę dnia.

Waga horoskop na dzień 03 kwietnia

Jeśli od kilku dni nie jesteś w związku czeka Cię długi okres suszy seksualnej. Jedynie znajomość z kimś spod znaku Barana może Cię uratować. W takim dniu jak dziś powinieneś uważać na Panny i Koziorożca, bo może czekać Cię długa kłótnia.

Waga horoskop na dzień 04 kwietnia

Dziś jest odpowiedni moment na wzięcie urlopu i odpoczynek od spraw, które zaprzątają Ci głowę. Wbrew pozorom, do odpoczynku nie potrzebujemy dwutygodniowego urlopu. Zazwyczaj wyjazd na kilka dni, a przede wszystkim zmiana otoczenia wystarczają. Jeśli masz taką możliwość, powinieneś znaleźć podczas tego urlopu czas dla siebie. Bez wątpienia ważne jest takie uporządkowanie własnych spraw w swojej głowie. Strzelec i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Waga horoskop na dzień 05 kwietnia

W miejscu pracy wiele osób może do Ciebie przyjść z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. W dzisiejszym dniu poszukuj towarzystwa Lwa i Panny. Pozwoli Ci to zachować spokój mimo niesprzyjających okoliczności.

Waga horoskop na dzień 06 kwietnia

W rodzinie masz szansę na osiągnięcie wewnętrznego spokoju, który pozwoli Ci ogarnąć pozostałe sektory swojego życia. Horoskop dzienny dla Barana i Bliźniąt zapowiada dzień pełen wrażeń.

Waga horoskop na dzień 07 kwietnia

W domu kłótnia może być nieunikniona. Konsekwencje tego sporu mogą pozostawić niesmak na długi czas. W takim dniu jak dziś powinieneś uważać na Koziorożca i Ryb, bo może czekać Cię długa kłótnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda