Search
Generic filters
Exact matches only

Bliźnięta 25 listopada – 01 grudnia

Horoskop tygodniowy dla Bliźnięta

Znak Zodiaku Bliźnięta

25 listopada

Jeśli Twoim znakiem są Bliźnięta, Twoja intuicja podpowie Ci właściwą drogę działania. W miejscu pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Twoje zdolności lidera zostaną docenione przez przełożonych. Horoskop dzienny dla Panny i Koziorożca zapowiada dzień pełen wrażeń.

Bliźnięta 26 listopada

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji dzień może Ci sprzyjać na pogłębienie własnej miłości. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Spotkanie z Rakiem i Panną może wprowadzić dobre samopoczucie na resztę dnia.

27 listopada

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Plotkowanie o Lwie i Strzelcu, może pozostawić negatywny ślad na Twoim samopoczuciu.

28 listopada

W domu czeka Cie dziś długo wyczekiwany wieczór, podczas którego w końcu wypoczniesz. Dzisiaj Panna i Wodnik mogą na Ciebie bardzo pozytywnie wpłynąć, korzystaj z ich towarzystwa. Uważajcie na tych, którzy są zbyt zalotni. Jesteś kuszony, aby złapać ludzi, którzy są zabawni i kreatywni, ale nie mają nóg mocno osadzonych na ziemi. Upewnij się, że kojarzysz się z ludźmi, którzy ci pomagają, a nie wytrącają cię z równowagi.

Bliźnięta 29 listopada

Jeśli jesteś sam , przygotuj się na poznanie ciekawej oraz sympatycznej osoby. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Skorpion i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

30 listopada

W rodzinie może czekać Cie duży konflikt, który może Was podzielić. Skorpion i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

01 grudnia

Teraz jest odpowiedni moment na wzięcie urlopu i odpoczynek od spraw, które zaprzątają Ci głowę. Spotkanie z Rakiem i Skorpionem może wprowadzić dobre samopoczucie na resztę dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda