Search
Generic filters
Exact matches only

Bliźnięta 18 listopada – 24 listopada

Horoskop tygodniowy dla Bliźnięta

Znak Zodiaku Bliźnięta

Bliźnięta w tym tygodniu mogą zastanawiać się nad zmianą miejsca zamieszkania i wydaniem większej ilości pieniędzy na ten cel. Chcesz więcej ze swojego domu. To nie tylko twoje mieszkanie, ale także miejsce, w którym możesz w pewnym momencie ponownie zabawiać przyjaciół i kolegów i wyrazić, kim jesteś. Wspierający aspekt pokazuje, że nie jest to taki zły pomysł, aby włożyć więcej pieniędzy do swojego zamku.

18 listopada

Bliźnięta mogą dzisiaj czuć się wyjątkowo zmęczone przez codzienne obowiązki. W domu czeka Cie niezapowiedziany gość, którego nie darzysz sympatią. Dzisiaj należy unikać Strzelca i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

19 listopada Bliźnięta

W rodzinie brak kłótni pozwoli na nawiązanie nowych relacji, które mogą wpłynąć na Twoje powodzenia w pracy. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Panna i Waga.

20 listopada

W miejscu powiązanym z pracą czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. dzisiaj Rak i Strzelec mogą na Ciebie bardzo pozytywnie wpłynąć, korzystaj z ich towarzystwa.

21 listopada

W obecnej chwili jest odpowiedni moment na wzięcie urlopu i odpoczynek od spraw, które zaprzątają Ci głowę. Spotkanie z Koziorożcem i Rybami może wprowadzić dobre samopoczucie na resztę dnia.

22 listopada

W dniu dzisiejszym czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Byka i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

Bliźnięta 23 listopada

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji w którym czujesz się nieszczęśliwa, teraz może być czas na poważne zmiany. W takim dniu jak dziś powinieneś uważać na Barana i Skorpiona, bo może czekać Cie długa kłótnia.

24 listopada

Jeśli jesteś singliem teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Dzisiaj należy unikać Barana i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda