Search
Generic filters
Exact matches only

Horoskop tygodniowy Bliźnięta – Horoskopy

Horoskop tygodniowy Bliźnięta 22 kwietnia – 28 kwietnia

Znak Zodiaku Bliźnięta

Bliźnięta horoskop na dzień 22 kwietnia

Jeśli Twoim znakiem są Bliźnięta, nie powinieneś dzisiaj podejmować decyzji w emocjach. Teraz jest zły moment na ryzykowanie. Niedługo to się zmieni. Śledź horoskop dla swojego znaku zodiaku. Plotkowanie o Koziorożcu i Wodniku, może pozostawić negatywny ślad na Twoim samopoczuciu.

Bliźnięta horoskop na dzień 23 kwietnia

Jeśli nie jesteś w związku , staniesz się atrakcyjna dla znajomej osoby. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Spędzaj dużo czasu dzisiaj z Panną i Strzelcem, zapewnią Ci oni dzień pełen śmiechu. Pamiętaj o tym, że nie warto marnować czasu. Żyjesz tu i teraz, zacznij więc żyć jakby miało jutra nie być. Skup się na sobie i czerp z życia.

Bliźnięta horoskop na dzień 24 kwietnia

W domu rodzinnym kłótnia może być nieunikniona. Konsekwencje tego sporu mogą pozostawić niesmak na długi czas. Horoskop ostrzega przed spontanicznymi wyjściami z Wagą i Skorpionem. Bez wątpienia możesz zderzyć się z problemami, które będą trudne do rozwiązania.

Bliźnięta horoskop na dzień 25 kwietnia

W domu brak kłótni pozwoli na nawiązanie nowych relacji, które mogą wpłynąć na Twoje powodzenia w pracy. W dzisiejszym dniu poszukuj towarzystwa Barana i Wodnika. Pozwoli Ci to zachować spokój mimo niesprzyjających okoliczności.

Bliźnięta horoskop na dzień 26 kwietnia

W miejscu powiązanym z pracą uważaj na współpracowników i konkurencję, która czeka na Twoje potknięcie. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Panna i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Bliźnięta horoskop na dzień 27 kwietnia

W dniu dzisiejszym czeka Cię rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Horoskop dzisiaj ostrzega przed towarzystwem Lwa i Koziorożca. Szybko możesz stracić dobre samopoczucie na resztę dnia.

Bliźnięta horoskop na dzień 28 kwietnia

Jeśli jesteś w relacji z zobowiązaniami nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Dzisiaj lepiej uważać na Raka i Koziorożca, bo może się to źle skończyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda