Search
Generic filters
Exact matches only

Byk 21 września – 27 września

Horoskop tygodniowy dla Byk

Znak Zodiaku Byk

Byk 21 września

Byk ma dzisiaj niekorzystną aurę wokół siebie, dlatego ogranicz własne oczekiwania. Jeśli jesteś poza związkiem poznasz niedługo osobę, która będzie chciała wykorzystać Twoje dobre serce. Horoskop dzisiaj ostrzega przed towarzystwem Barana i Raka. Szybko możesz stracić dobre samopoczucie na resztę dnia.

22 września

W obecnej chwili jest niekorzystny czas na inwestowanie swoich oszczędności. Bez wątpienia poczekaj do momentu, aż sytuacja na rynku się zmieni. Dzisiaj lepiej uważać na Wagi i Ryb, bo może się to źle skończyć.

Bez wątpienia skieruj swoją niekończącą się energię w spokojnym kierunku, nadmierna agresywność może okazać się w przyszłości dużym problemem. Twój sukces zależy bezpośrednio od wysiłków, które podejmujesz. Nie bądź leniwy, a wkrótce będziesz mile zaskoczony wynikami. Uporządkuj swoje myśli, znajdź czas na sprawę, która została odłożona w długim pudle, zadzwoń do rodziców.

Byk 23 września

W domu bez wątpienia masz szansę na osiągnięcie wewnętrznego spokoju, który pozwoli Ci ogarnąć pozostałe sektory swojego życia. Rak i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

24 września

W dniu dzisiejszym czeka Cie spore zaskoczenie. Podczas powrotu do domu spotkasz kogoś, kogo znasz od dawna. Bliźnięta i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Byk 25 września

W domu rodzinnym spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Spędzaj dużo czasu dzisiaj z Panną i Koziorożcem, zapewnią Ci oni dzień pełen śmiechu.

26 września

Jeśli jesteś w poważnym związku teraz może być dobry czas na wyznaczenie granic w swoim związku. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Spędzaj dużo czasu dzisiaj z Lwem i Skorpionem, zapewnią Ci oni dzień pełen śmiechu.

27 września

W miejscu powiązanym z pracą ktoś może się zwrócić do Ciebie dzisiaj z prośbą o pomoc finansową. Twoje zdolności przywódcze nie umkną wpływowym ludziom. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Baran i Skorpion.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda