Search
Generic filters
Exact matches only

Byk 07 września – 13 września

Horoskop tygodniowy dla Byk

Znak Zodiaku Byk

Byk 07 września

Byk może dzisiaj czuć się wyjątkowo zmęczony przez codzienne obowiązki. Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Plotkowanie o Pannie i Rybach, może pozostawić negatywny ślad na Twoim samopoczuciu.

08 września

W domu czeka Cie dziś długo wyczekiwany wieczór, podczas którego w końcu wypoczniesz. Horoskop dzienny dla Panny i Strzelca zapowiada dzień pełen wrażeń.

09 września

Jeśli jesteś singlem tylko znajomość z Lwem może zmienić Twój status. W takim dniu jak dziś powinieneś uważać na Raka i Lwa, bo może czekać Cie długa kłótnia.

To wspaniały czas na rozpoczęcie aktywności fizycznej, która zabierze cię na zewnątrz i sprawi, że twoja krew zacznie pompować. Nie myśl, że to oznacza, że musisz zostać gwiazdą w klubie tenisowym. Prosty spacer po bloku każdego ranka może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby poczuć zastrzyk energii fizycznej i psychicznej. Zwróć również uwagę na jasność umysłu, która pojawia się, gdy poruszasz ciałem.

Byk 10 września

W miejscu pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Panna i Wodnik.

11 września

Jeśli jesteś w związku małżeńskim dzień może Ci sprzyjać na pogłębienie własnej miłości. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Rak i Panna dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Byk 12 września

Dziś jest dobry czas na zmianę swojego podejścia do niektórych spraw. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Baran i Bliźnięta. Korzystaj z ich obecności. Pomogą Ci oni ogarnąć swoje życie, zmienić nastawienie.

13 września

W rodzinie może czekać Cie duży konflikt, który może Was podzielić. Horoskop ostrzega przed spontanicznymi wyjściami z Bliźniętami i Panną. Możesz zderzyć się z problemami, które będą trudne do rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda