Dzień we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Sen w którym widzisz jasne światło dzienne zapowiada wszelkie powodzenie – Radość i dostatek. Ty i Twoi bliscy będziecie się cieszyć doskonałym zdrowiem i wspaniałą witalnością. Śnił mi się piękny, jasny dzień. Słońce świeciło, a niebo było niebieskie. Stałem nad brzegiem rzeki Nil w Egipcie. W oddali widziałem piramidy i Sfinksa. Byłem pełen podziwu i zachwytu.

Marzenie senne związane z jasnym dniem

Zobaczyłem łódź płynącą w dół rzeki. Była załadowana ludźmi i ładunkiem. Widziałem, że ludzie na pokładzie byli szczęśliwi i podekscytowani. Śpiewali i tańczyli. Wiedziałem, że przybyli, aby mnie zobaczyć. Byłem pełen radości i szczęścia. Wiedziałem, że to znak od bogów. Zostałem wezwany do wyruszenia w wielką podróż. Zostałem wezwany, aby poprowadzić mój lud do nowej ziemi. Zostałem wezwany, aby wypełnić swoje przeznaczenie.

Marzenie senne związane z ciemnym ponurym dniem

Śniła mi się Egipska marzycielka wpatrywała się w ciemny, ponury dzień, a jej umysł wypełniały obrazy fantazji i symboli. Widziała znaki i świadectwa w chmurach i wiedziała, że jej marzenia się spełniają. Była podekscytowana i przerażona jednocześnie, bo wiedziała, że przyszłość kryje w sobie wielkie niebezpieczeństwo i wielką obietnicę.

Sen z motywem ponurego dnia może symbolizować strach śniącego przed śmiercią lub ciągłym bólem. Może być również oznaką pragnienia osoby śniącej, by uciec od obecnej rzeczywistości. Sen może również świadczyć o stanie umysłu śniącego, ponieważ może on odczuwać depresję lub niepokój.