Search
Generic filters
Exact matches only

Waga 28 października – 03 listopada

Horoskop tygodniowy dla znaku Waga

Waga – 28 października

Waga nie powinien dzisiaj się poddawać, tylko konsekwentnie dążyć do celu. W miejscu pracy może na Ciebie czekać więcej obowiązków, które są w stanie się przełożyć na awans lub premię. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Baran i Bliźnięta dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Waga – 29 października

Jeśli dotychczas nie miałeś sczęścia w miłości poznasz niedługo osobę, która będzie chciała wykorzystać Twoje dobre serce. Bliźnięta i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

30 października

Dzisiaj możesz zyskać cenne informacje dotyczące Twojej rodziny lub bliskich znajomych. Świetnie dotrzymujesz sekrety, dlatego wiele osób chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami z Tobą. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Lew i Wodnik.

31 października

Wszystkie osoby, którzy czują się, że są w nieszczęśliwym związku, to teraz może być czas na poważne zmiany. Warto uzyskać poradę od swoich bliskich w celu uniknięcia pochopnych decyzji. Panna i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

01 listopada

Dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Nie bój się ambitnych wyzwań, gdyż tylko tak będziesz mogła osiągnąć sukces. Pamiętaj, że niekiedy najlepiej działa się w zespole, dlatego warto prosić innych o pomoc. Byk i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

02 listopada

Dzisiaj możesz poznać osobę, która narobi bałaganu w Twoim życiu. Nie daj ponieść się emocjom i działaj z rozwagą. Jesteś w stanie wyjść obronną ręką z niekorzystnej sytuacji. Rak i Panna dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

03 listopada

Idealny czas, żeby zadbać o własne zdrowie i samopoczucie. Zwróć szczególną uwagę na swoją dietę, bo jest spore pole do poprawy. Zajęcia siłowe oraz długie spacery są zalecany dla wszystkich prowadzący siedzący tryb życia. Bliźnięta i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda