Search
Generic filters
Exact matches only

Strzelec 28 października – 03 listopada

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

28 października

Strzelec może dzisiaj czuć się wyjątkowo zmęczony przez codzienne obowiązki. Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Rak i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Strzelec – 29 października

Dzisiaj czeka Cie spore zaskoczenie. Podczas powrotu do domu spotkasz kogoś, kogo znasz od dawna. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Lew.

30 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Warto jednak robić wszystko żeby dojść do porozumienia. Nie ma nic dobrego z kłótni, często one niszczą. Nie bez powodu większość małżeństw rozwodzi się. Wodnik i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

31 października

Jeśli jesteś sam , wkrótce Twój status może się zmienić. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Baran i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Strzelec – 01 listopada

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Byk i Bliźnięta.

02 listopada

W pracy uważaj na współpracowników i konkurencję, która czeka na Twoje potknięcie. Mówi się, że policjant będzie za Tobą jechać dopóki nie zobaczy, że nie masz zepsutej lampki w samochodzie. Jeśli jej nie zobaczy, to w końcu sam ją zbije. Podobnie jest z konkurencją. Nawet jeśli robisz wszystko perfekcyjnie, może okazać się, że ktoś o złych zamiarach zepsuje Twoją pracę. Dlatego warto uważać. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Dzisiaj należy unikać Byka i Koziorożca, bo może dojść do konfliktu.

Strzelec – 03 listopada

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Bez wątpienia powinieneś wykorzystać ten czas w odpowiedni sposób. Pozwoli Ci to na ciągły rozwój osobisty. Natomiast rozwój osobisty przyniesie Ci satysfakcję oraz szczęście. Lew i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda