Złe samopoczucie we śnie znaczenie | Sennik Online

Złe samopoczucie we śnie często odzwierciedla nienajlepszą kondycję emocjonalną śniącego. Sen, w którym masz Złe samopoczucie zapowiada niekorzystny okres w Twoim życiu. Mogą towarzyszyć Ci smutki i chandra, które po jakimś czasie miną.

Miałeś we śnie złe samopoczucie? Taki sen można zinterpretować na dwa sposoby. Albo będziesz szczęśliwy, albo naprawdę będziesz smutny. Co jeszcze może oznaczać sen w którym miałeś złe samopoczucie? Wielka księga snów przepowiada poważne kłopoty. Jeśli zdarzyło się zobaczyć czyjś smutek, wszystkie trudności wkrótce się skończą.

Zastanawiasz się dlaczego w ogóle możesz śnić o złym samopoczuciu? Sen często jest odbiciem prawdziwych doświadczeń. To nie tylko to, ale i smutne wspomnienia, które nie opuszczają duszy nawet w nocy. Ale śpiący oferuje również bardziej pozytywną interpretację snów. Śniło ci się, że jesteś o coś zdenerwowany? Na jawie znajdziesz wysokiego mężczyznę, poznacie radość lub będziecie zbyt długo czekać na wesele.

Zbyt gorliwy przejaw smutku ze łzami i jękami oznacza, że w razie potrzeby można liczyć na wsparcie bliskich, a nawet nieznajomych ludzi.

Widziałeś, że w nocy popadłeś w beznadziejny smutek? Sennik online zapowiada, że ten sam stan będzie trwał w godzinach czuwania. Być może czujesz coś tragicznego, albo po prostu nie jesteś zadowolony z własnego istnienia. Czasami smutek wskazuje na przyszłe problemy zdrowotne, ale częściej prorokuje zabawę w rzeczywistości. Widzieć smutek innych postaci może być kłopotliwe.

Jeśli we śnie spotkałeś smutną osobę, śpiący radzi ustalić jej tożsamość lub przynajmniej płeć. Smutna dziewczyna to kłopoty w domu. Chłopak – nowy związek przyniesie wiele zmartwień. Mężczyzna/żona – niepowodzenie w realizacji planów. Dziecko – nieostrożne postępowanie doprowadzi do kłopotów. Zwierzęce – niewykonalne marzenia /niespodziewany sukces.

Rodzice ze złym samopoczuciem?

Jeśli śniłeś o swoich własnych rodzicach i złym samopoczuciu, to twoje przyszłe działania nie spotkają się z ich aprobatą. Jeżeli widziałeś smutnego ex, ale z jakiegoś powodu nie mogłeś powstrzymać uśmiechu, to będzie okres trudności i pustych obaw. Jeśli było ci z nią smutno, na pewno się ucieszysz. Smutek we śnie w prawdziwym świecie miłości gwarantuje rozstanie z wybrańcem.