Search
Generic filters
Exact matches only

Ryby 28 października – 03 listopada

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Ryby – 28 października

Jeśli Twoim znakiem są Ryby, to Twój dzień może nie należeć do najprzyjemniejszych. Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Baran i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Ryby – 29 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Czasami każdy potrzebuje takiego czasu. Nikt nie jest ze skały. Każdy czasami ma gorsze chwile. To właśnie w takich momentach dzień taki jak dziś się przyda. Waga i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

30 października

Teraz jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Ryby powinny wykorzystać tą możliwość. Rzadko się zdarza taki czas. Rak i Lew dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Ryby – 31 października

Jeśli dotychczas nie miałeś sczęścia w miłości , skorzystaj z okazji na przemianę duchową, która pozwoli Ci dojrzeć i nabrać mądrości życiowej. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Rak i Strzelec.

01 listopada

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Rak i Panna dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

02 listopada

W pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Może się okazać, że Twoja motywacja również będzie widoczna poza pracą i uda Ci się poświęcić chwilę na planowanie własnego życia. Twoje zdolności przywódcze nie umkną wpływowym ludziom. Bez wątpienia jest to dobry znak. Panna i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Ryby – 03 listopada

Jeśli jesteś w związku nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Skorpion i Koziorożec bez wątpienia mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda