Search
Generic filters
Exact matches only

Rak 30 września – 06 października

Rak – Horoskop tygodniowy

30 września

Rak może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

01 października

W obecnej chwili jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Byk i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania. Warto korzystać z takich znajomości, które dają Ci energię i siłę. Zazwyczaj jest tak, że mamy w swoim otoczeniu, które nas nakręcają, motywują. Już sama rozmowa z takimi osobami pozwoli osiągnąć odpowiednie nastawienie.

02 października

Jeśli jesteś w związku teraz może być dobry czas na wyznaczenie granic w swoim związku. Teraz jest dobry momemnt na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Byk i Strzelec.

Rak – 03 października

Jeśli jesteś poza związkiem , teraz jest dobry czas na rozkwit swojego życia romantycznego. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Waga i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

04 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Warto się na nią przygotować. Odpowiednie nastawienie, pozwoli Ci ją przeżyć bez większych problemów. Bliźnięta i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Ten dzień będzie wyjątkowo udany dla Petroneliusza i Franciszka.

05 października

W pracy możesz mieć okazję na pokazanie się szefostwu od lepszej strony. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Bliźnięta i Lew.
Rak dzisiaj powinien skupić się na sobie. Bez wątpienia będzie to najlepsze, co może zrobić.

Rak – 06 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Barana i Strzelca, bo może dojść do konfliktu. Jeśli jesteś singlem, teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda