Search
Generic filters
Exact matches only

Rak 14 października – 20 października

Horoskop tygodniowy dla znaku Rak

Rak – 14 października

Rak może natrafić na przeszkody na swojej drodze do celu. W obecnej chwili jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Dzisiaj należy unikać Byka i Wodnika, bo może dojść do konfliktu.

Rak – 15 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Zwolnij trochę i pozwól sprawom iść własnym torem. Niektóre tematy warto też przełożyć na inny termin. Baran i Panna mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

16 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Działaj z rozwagą, bo inaczej możesz żałować swoich decyzji. Dzisiaj należy unikać Barana i Byka, bo może dojść do konfliktu.

17 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Musisz być głosem rozsądku i spokoju. Jesteś w stanie zaprowadzić ład i nie doprowadzić do konfliktu. Baran i Panna mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

18 października

Jeśli jesteś poza związkiem, teraz jest dobry czas na rozkwit swojego życia romantycznego. Skorzystaj z propozycji towarzyskich takich jak spacer po mieście lub wspólny drink. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Skorpion i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

19 października

W miejscu pracy nie wszystkie Twoje plany mogą pójść po Twojej myśli. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Pokaż się od najlepszej strony, bo oczy są skierowane ku Tobie. Dzisiaj należy unikać Byka i Wagi, bo może dojść do konfliktu.

20 października

W domu spodziewaj się spokoju i ciszy, który pozwoli na regenerację sił. Zadbaj o swoje zdrowie fizyczne, a także psychiczne. Dłuższy spacer, a także zajęcia siłowe wpłyną pozytywnie na Twoje samopoczucie. Byk i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda