Search
Generic filters
Exact matches only

Rak 07 października – 13 października

Horoskop tygodniowy dla Raka

Rak – 07 października

Rak ma dzisiaj niekorzystną aurę wokół siebie, dlatego ogranicz własne oczekiwania. Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Dzisiaj należy unikać Lwa i Wagi, bo może dojść do konfliktu.

08 października

W pracy będziesz w stanie zażegnać konflikt, a nawet zjednać ludzi ku wspólnemu celu. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. To jest dobry dzień, żeby otworzyć się na poważny związek. Lew i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

09 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Niektóre sprawy warto przełożyć na inny dzień i nie poruszać trudnych rozmów. Bliźnięta i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Rak – 10 października

Jeśli jesteś singlem, wykorzystaj nadchodzący dzień na poznawanie nowych ludzi. Nigdy nie wiadomo gdzie spotkasz swoją drugą połówkę. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Oczy będą skupione na Tobie, dlatego pokaż się od najlepszej strony. Lew i Wodnik dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

11 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Masz wpływ na sytuację, dlatego bądź głosem rozsądku. Twoje doświadczenie okażą się szczególnie przydatne w rozwiązaniu tego problemu. Dzisiaj należy unikać Panny i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

12 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Długo odkładane sprawy, wkrótce wyjdą na wierzch. Być może nadszedł już czas na poważną konwersację. Lew i Koziorożec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Rak – 13 października

Dzisiaj czeka Cie spore zaskoczenie. Podczas powrotu do domu spotkasz kogoś, kogo znasz od dawna. Dzień również sprzyja na samorozwój i spotkania towarzyskie. Być może warto się umówić ze swoim bliskim znajomym na kawę lub spacer? Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Baran i Bliźnięta.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda