Search
Generic filters
Exact matches only

Panna 28 października – 03 listopada

Horoskop tygodniowy dla Panny

Panna – 28 października

Jeśli Twoim znakiem jest Panna, nie powinieneś dzisiaj podejmować decyzji w emocjach. Jeśli jesteś sam czeka Cie długi okres suszy seksualnej. Jedynie znajomość z kimś spod znaku Barana może Cie uratować. Rak i Waga mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

29 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Nie jedna osoba nie mogła dojść do siebie po takim kryzysie. Problemem jest to, że każdy ma jakieś woje oczekiwania w stosunku do drugiej osoby. Często one się najzwyczajniej w świecie rozmijają. Warto od początku rozmawiać o tym co dalej. Baran i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Panna – 30 października

W miejscu pracy uważaj na współpracowników i konkurencję, która czeka na Twoje potknięcie. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Dzisiaj należy unikać Barana i Byka, bo może dojść do konfliktu.

31 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Waga i Skorpion dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Panna – 01 listopada

W obecnej chwili jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Panna powinna skupić się na swoim życiu. Bardzo możliwe, że ostatnimi czasy za dużo poświęcasz czasu na pracę oraz innych ludzi. Bez wątpienia teraz jest czas dla Ciebie. Wykorzystaj go. Jeśli nie uporządkujesz swojego życia, wszystko wokół może zacząć się walić. Dzisiaj należy unikać Wagi i Strzelca, bo może dojść do konfliktu.

02 listopada

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Lew i Waga mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

03 listopada

Pannę w domu czeka kłótnia, która może być nieunikniona. Dzisiaj bez wątpienia należy unikać Wagi i Koziorożca, bo może dojść do konfliktu.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda