Search
Generic filters
Exact matches only

Koziorożec 28 października – 03 listopada

Horoskop tygodniowy dla znaku Koziorożec

Koziorożec – 28 października

Jeśli Twoim znakiem jest Koziorożec, teraz masz idealną okazję do działania. Jeśli jesteś w związku to warto zacząć zastanawiać się nad kolejnym etapem w swoim życiu. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Byk i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Koziorożec – 29 października

W pracy uważaj na współpracowników i konkurencję, która czeka na Twoje potknięcie. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

30 października

W domu kłótnia może być nieunikniona, dlatego nie daj ponieść się emocjom i staraj się działać z rozwagą. Nie masz wpływu na zachowania innych, jesteś w stanie kontrolować wyłącznie swoje emocje. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

31 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie, dlatego dzisiaj należy unikać tematów kontrowersyjnych, które mogą zaognić konflikt. Masz szansę rozwiązać spór o ile będziesz w stanie wziąć pod uwagę zdanie obu stron. Waga i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

01 listopada

Jeśli jesteś sam, masz szansę na zmianę niewinnego flirtu w płomienny romans. Skorzystaj ze wszelkich propozycji towarzyskich takich jak spacer, wspólne kino czy drink na mieście. Czeka Cie również dużo szczęścia w życiu zawodowym. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Byk i Wodnik.

02 listopada

Dzisiaj może Cię czekać rozczarowanie w życiu osobistym, dlatego ogranicz swoje oczekiwania. Drobna kłótnia może zamieć się w poważny konflikt. Baran i Skorpion mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

03 listopada

Teraz jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Nie bój się ambitnych wyzwań, gdyż tylko tak będziesz w stanie osiągnąć sukces w życiu osobistym jak i zawodowym. Waga i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda