Search
Generic filters
Exact matches only

Byk 28 września – 04 października

Horoskop tygodniowy dla Byk

Znak Zodiaku Byk

Byk 28 września

Dzisiejszy dzień dla Byk, będzie dobrym czasem żeby zacząć zmierzać w kiernunku marzeń. W miejscu powiązanym z pracą czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Twoje zdolności przywódcze nie umkną wpływowym ludziom. Baran i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

29 września

Jeżeli od niedawna nie jesteś w związku poznasz niedługo osobę, która będzie chciała wykorzystać Twoje dobre serce. W takim dniu jak dziś powinieneś uważać na Koziorożca i Wodnika, bo może czekać Cie długa kłótnia.

Byk 30 września

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Odmowa pomocy w dniu dzisiejszym Baranowi i Pannie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami w przyszłości.

01 października

W rodzinie może czekać spór, który szybko nie minie. Panna i Waga mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. Lepiej rozważ unikanie osób o tym znaku zodiaku.

02 października

W domu rodzinnym czeka Cie niemiła niespodzianka, która pozostanie w Twojej pamięci na długo. Dzisiaj należy unikać Barana i Skorpiona, bo może dojść do konfliktu.

Wyznaczone spotkanie odbędzie się na najwyższym poziomie. Wszystkie ważne kwestie zostaną rozwiązane na twoją korzyść. Szczęście jest po twojej stronie. Czeka cię zawrotny sukces! Tylko pamiętaj, im wyżej startujesz, tym bardziej bolesny jest upadek. Nawet nie myśl, że nie możesz lub nie możesz nic zrobić. Gwiazdy mówią, że możesz zrobić wszystko i więcej!

03 października

Teraz bez wątpienia jest niekorzystny czas na inwestowanie swoich oszczędności. Poczekaj do momentu, aż sytuacja na rynku się zmieni. Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Koziorożca, bo może dojść do konfliktu.

04 października

Jeśli jesteś w zaangażowanej relacji to warto zacząć zastanawiać sie nad kolejnym etapem w swoim życiu. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Spędzaj dużo czasu dzisiaj z Strzelcem i Koziorożcem, zapewnią Ci oni dzień pełen śmiechu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda