Search
Generic filters
Exact matches only

Wodnik 28 października – 03 listopada

Horoskop tygodniowy dla znaku Wodnik

Wodnik – 28 października

Jeśli Twoim znakiem jest Wodnik, to możesz spodziewać się ciekawego dnia. Osoby, którzy są w zaangażowanej relacji i mają wątpliwości mogą wkrótce uzyskać odpowiedzi na swoje dylematy. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Rak i Waga dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Wodnik – 29 października

Po powrocie do domu może czekać na Ciebie napięta atmosfera. Staraj się nie poruszać drażliwych lub kontrowersyjnych tematów, które mogą zaognić konflikt. Niektóre sprawy warto przełożyć na inny, bardziej korzystny dzień. Baran i Lew mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

30 października

Nie zawsze masz wpływ na zachowania i reakcji innych ludzi, dlatego przygotuj się, że dzisiaj może czekać na Ciebie rozczarowanie w życiu osobistym. Nie daj ponieść się emocjom i spróbuj znaleźć chwilę na relaks. Dzisiaj należy unikać Panny i Wagi, bo może dojść do konfliktu.

31 października

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Zwolnij i pozwól na naturalny obrót spraw. Nie każdy dzień musi należeć do produktywnych. Dzisiaj należy unikać Barana i Strzelca, bo może dojść do konfliktu.

01 listopada

W pracy czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Pokaż się od najlepszej strony, bo teraz kierownictwo może mieć skupione oczy na Tobie. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Waga i Skorpion.

02 listopada

Jeśli jesteś poza związkiem, masz szansę na zmianę niewinnego flirtu w płomienny romans. Wykorzystaj swój urok osobisty i pewność siebie, żeby poznać nowe, ciekawe osoby. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Baran i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

03 listopada

Dzisiaj zadbaj o własne zdrowie oraz samopoczucie. Dłuższy spacer oraz zajęcia siłowe są wskazane jeśli prowadzisz siedzący tryb życia. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Byk i Waga.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda