Search
Generic filters
Exact matches only

Wodnik 21 października – 27 października

Horoskop tygodniowy dla znaku Wodnik

Wodnik – 21 października

Wodnik może dzisiaj czuć się wyjątkowo zmęczony przez codzienne obowiązki. Jeśli jesteś w związku nie ulegaj czułym słówkom obcych osób. Pozornie niewinny flirt może zamienić się w płomienny romans, który doprowadzi do emocjonalnego kryzysu. Byk i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Wodnik – 22 października

Idealny dzień, żeby spędzić go z krewnymi oraz najbliższymi znajomi. Masz okazję na pogłębienie swoich relacji towarzyskich, a także poznać nowe ciekawe osoby. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Byk i Ryby.

23 października

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Unikaj kontrowersyjnych tematów, a trudne rozmowy warto przełożyć na inny, korzystniejszy termin. Lew i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

24 października

W obecnej chwili jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. Nie bój się prosić o pomoc ludzi, którzy są gotowi pomóc. Niektóre cele szybciej i sprawniej wykonasz w zespole. Koziorożec i Ryby dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

25 października

W miejscu pracy możesz mieć okazję na pokazanie się szefostwu od lepszej strony. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Waga i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

26 października

Jeśli jesteś sam teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Skup się na rozwoju własnych cech osobistych, które pozwolą Ci na nawiązanie nowych przyjaźni. Bliźnięta i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

27 października

W domu kłótnia może być nieunikniona, dlatego działaj z rozwagą i nie daj ponieść się emocjom. Nie jesteś w stanie wpłynąć na czyjeś emocje oraz zachowania, dlatego skup się przede wszystkim na sobie. Baran i Lew mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda