Search
Generic filters
Exact matches only

Byk 14 września – 20 września

Horoskop tygodniowy dla Byk

Znak Zodiaku Byk

Byk 14 września

Jeśli Twoim znakiem jest Byk, to właśnie dziś jest dobry czas na odważną zamianę pomysłu w rzeczywistość. Dziś jest dobry czas na zmianę swojego podejścia do niektórych spraw. Spotkanie z Baranem i Panną może wprowadzić dobre samopoczucie na resztę dnia.

15 września

Dziś czeka Cie bardzo dobry dobry dzień, korzystaj! W miejscu powiązanym z pracą czeka Cię przypływ motywacji na realizację ambitnych planów. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Horoskop dzienny dla Raka i Skorpiona zapowiada dzień pełen wrażeń.

Spróbuj powstrzymać się od komunikowania się z kolegami, nawet niewielki chamstwo może spowodować drobne kłopoty. Postaraj się dać trochę więcej czasu swoim bliskim – będą bardzo szczęśliwi, że mogą mieć Twoją uwagę, ponieważ szczególnie jej potrzebują. Ewentualne kłopoty i konflikty w pracy nie będą ci już przeszkadzały po skontaktowaniu się z ukochaną osobą.

Byk 16 września

W domu czekają Cie niezapowiedziani goście. Wizyta ta pozwoli Ci się zrelaksować. dzisiaj Baran i Ryby mogą na Ciebie bardzo pozytywnie wpłynąć, korzystaj z ich towarzystwa.

17 września

Dzisiaj czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj lepiej uważać na Wagi i Strzelca, bo może się to źle skończyć.

18 września

Jeśli nie jesteś w związku małżeńskim teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Plotkowanie o Skorpionie i Rybach, może pozostawić negatywny ślad na Twoim samopoczuciu.

Byk 19 września

Jeśli jesteś w związku teraz może być dobry czas na wyznaczenie granic w swoim związku. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. W dzisiejszym dniu poszukuj towarzystwa Panny i Strzelca. Pozwoli Ci to zachować spokój mimo niesprzyjających okoliczności.

20 września

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Horoskop dzienny dla Lwa i Koziorożca zapowiada dzień pełen wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda