Search
Generic filters
Exact matches only

Baran 28 października – 03 listopada

Horoskop tygodniowy dla Barana

Baran w tym tygodniu może oczekiwać smutków i złego samopoczucia. Tym bardziej, że w tym tygodniu jest dzień zmarłych. Barana czekają zatem nie tylko smutki, ale również horoskop zapowiada konflikty z bliskimi.

Baran – 28 października

Baran nie powinien dzisiaj się poddawać, tylko konsekwentnie dążyć do celu. W pracy przekonasz się jak ważna jest komunikacja w zespole. Twoje zdolności przywódcze nie umkną wpływowym ludziom. Byk i Rak dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

29 października

W domu kłótnia może być nieunikniona. Jeśli nie możesz jej uniknąć, spróbuj przynajmniej zmniejszyć jej skutki. Nie pozwól na to żeby cokolwiek poróżniło Cie z bliskimi. Nie warto Dzisiaj należy unikać Bliźniąt i Ryb, bo może dojść do konfliktu.

30 października

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Może być to jakaś tajemnica rodzinna. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Rak i Strzelec.

Baran – 31 października

Dzisiaj czeka Cie niespodzianka po powrocie do domu. Niespodziankę może Ci zrobić Twoje dziecko lub partner / partnerka. Okaż im dzisiaj wdzięczność. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie, to Waga i Koziorożec.

01 listopada

Jeśli jesteś sam teraz może być niekorzystny czas na rozpoczynanie nowej, romantycznej relacji. Wodnik i Ryby mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie. O ile to możliwe, spróbuj ich dzisiaj unikać. Zawsze próbuj unikać konfliktu, jeśli jest to możliwe.

02 listopada

Teraz jest niekorzystny moment na samorozwój i realizację własnych planów. Skorzystaj z tego czasu. Może jest to dobra chwila na zmianę kariery? Może chcesz zmienić pracę lub założyć własną działalność gospodarczą? Dodatkowo możemy Ci zdradzić, że Koziorożec i Wodnik mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Baran – 03 listopada

Jeśli jesteś w związku to warto zacząć zastanawiać sie nad kolejnym etapem w swoim życiu. Teraz jest dobry momemnt na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Byk i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2020 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda