Rajskie jabłka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o rajskich jabłkach zapowiada, że usłyszysz wiele komplementów i pochwał na swój temat ale podobnie do rajskich jabłuszek mogą one okazać się kwaśnie w środku. Oznacza to, że ktoś pochlebia Ci po to aby uśpić Twoją czujność.

Rajskie czerwone jabłka we śnie symbolizują wspaniałe perspektywy. Będziesz w stanie zrealizować swoje plany, które od dłuższego czasu nie dawały Tobie spokoju. Jest to świetny moment, żeby zaplanować swoje najbliższe wakacje i w pełni wykorzystać zasłużony odpoczynek. Wyjazd poza miasto pozwoli nie tylko zregenerować siły, ale także poznasz interesującą osobę, z którą nawiążesz dłuższą relację.

Miałeś sen, w którym widziałeś żółte jabłka? Taka wizja może zwiastować zdradę ukochanej osoby. Warto pamiętać, że taki sen nie jest przepowiednią przyszłości, dlatego zanim wystosujesz oskarżenia, upewnij się, że są one zasadne. Sen ten może być spowodowany nadmierną zazdrością o swojego partnera lub partnerkę. Długotrwały oraz szczęśliwy związek jest przede wszystkim zbudowany na zaufaniu i komunikacji. Wszelkie swoje obawy warto omówić z bliską Tobie osobą.

Rajskie jabłka są również symbolem erotycznym. Dlatego jeśli kobiecie śni się, że je jabłko, to może to oznaczać jej tęsknotę, za zakazanymi doświadczeniami erotycznymi. Jeśli mężczyźnie śni się kobieta jedząca jabłko, to może tęsknisz za odmianą w życiu erotycznym. Podtekst erotyczny związany z jabłkami daje tak naprawdę bardzo duże pole do interpretacji.

Pamiętaj, że każdy sen trzeba interpretować inaczej. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Same jabłka można zinterpretować również na kilka różnych sposobów. Poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił jabłka oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje.

Co oznacza sen, w którym jabłka znajdowały się wysoko na drzewie? Taki sen mówi osobie śniącej, że musi ciężko pracować, aby osiągnąć swój cel. Niekiedy jest to znak, że stawiasz przed sobą trudne, wręcz niemożliwe zadania. Warto opuścić nieco poprzeczkę i odnosić sukcesy małymi kroczkami.