Sen o dotykaniu wyraża zmysłowość śniącego, jego tęsknotę za kontaktem fizycznym i delikatną cielesnością. Jeśli śni Ci się, że kogoś dotykasz lub że, ktoś dotyka Ciebie to prawdopodobnie masz potrzebę poczucia bliskości i ciepłego kontaktu z drugim człowiekiem.

Jeśli śni Ci się, że kogoś dotykasz bardzo możliwe, że potrzebujesz również oparcia od kogoś bliskiego. Czasami wystarczą słowa, aczkolwiek możliwe, że potrzebujesz czegoś więcej. Właśnie przytulenia, dotyku.

Sen o dotykaniu ukochanej osoby wyraża tęsknotę za tą osobą. Jeśli śni Ci się, że dotykasz obcą osobę to być może podświadomie pragniesz kontaktu fizycznego z tą osobą lub po prostu jest Ci bliska pomimo tego, że jej nie okazujesz swoich ciepłych uczuć.

Również tak można interpretować sen w którym widzisz zamiast drugiego człowieka jakiegoś ulubionego zwierzaka. Ważne żeby był to zwierzak, którego znasz. Może być to kot, pies, cokolwiek kochasz.

Jeśli śniło Ci się, że było na odwrót, to znaczy, że to Ty komuś niosłeś otuchę, wsparcie, jest to znak, że czeka Cie bardzo pozytywny dzień po którym będziesz czuć się spełniony. Często nam brakuje takiej drugiej osoby, która by potrzebowała naszej pomocy. Jest to bardzo ważne ponieważ udzielenie komuś pomocy często niesie ze sobą wielką pozytywną energię, która pozostaje w nas na długi czas.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne opisy snów. Na przykład: miłość, przytulać oraz małżeństwo