Ściskać dłoń we śnie znaczenie | Sennik Online

Ściskać Dłoń we śnie zapowiada powodzenie spraw, które nie rokują dobrze. Jeśli borykasz się, ze kwestiami trudnymi do rozwiązania i śnił Ci się Uścisk dłoni to być może dzięki niespodziewanym okolicznościom Uda się wszystko doprowadzić do końca.

We śnie, przywitanie się poprzez podanie rękę oznacza dosłownie, że w rzeczywistości spotkasz bardzo miłą osobę. Śnisz o tym, że postać z którą się witasz jest nieprzyjemna? A jej dotyk powoduje dyskomfort? Sennik podejrzewa, że spotkanie raczej nie sprawi Ci przyjemności.

Śniłeś o przywitaniu się z kimś? Jeśli uścisnąłeś prawą rękę we śnie, czeka Cie silna przyjaźń i bezinteresowna pomoc w razie potrzeby. Jeśli lewą ręka, to przygotuj się na zdradę i oszustwo.

Żeby się przywitać, musiałeś zmienić swoją pozycję siedzącą? Sennik online przepowiada rywalizację. Widząc rywala przed sobą, stosunkowo łatwo sobie z nim poradzisz.

Jeśli miałeś okazję przywitać się z przesiąkniętą krwią ręką, okoliczności są gorsze. Możliwe, że dojdzie do wypadku. Sennik przepowiada także chwilową, ale na pewno niezasłużoną złość przyjaciół, krewnych…

Śniło ci się, że miałeś szczęście przywitać się z gwiazdą? Interpretacja snu jest niezwykle pozytywna: dobrze wypocząć, poznać wielu przyjaciół, a nawet wpływowego patrona.

Trudno sobie wyobrazić nasze życie bez podstawowej uprzejmości. Witam, przepraszam, wyrażam wdzięczność – wszystko to znacznie ułatwia komunikację międzyludzką. Dlaczego śnisz o takich rzeczach? Wyjaśnienie zależy od tego co działo się we śnie.

Przywitanie się z kimś we śnie – poznanie nowej osoby. Wielka księga snów obiecuje nawet nie jedno, ale cały szereg nowych przyjaciół i dziewczyn. Kto wie, może jeden z nich stanie się prawdziwym przyjacielem i podzieli się z Tobą wszystkimi radościami i nieprzyjemnymi chwilami tego życia. Młoda dziewczyna witająca się we śnie z facetem, którego lubi, to dobry znak. Spotka się z kimś, kto zostawi ładny ślad w jej sercu na długie miesiące. W pewnych okolicznościach, nawet przyjemny romans jest możliwy, zwłaszcza jeśli marzyłeś, że spotkanie jest radosne i przyjemne.