Apartament we śnie znaczenie | Sennik Online

Apartament we śnie zwiastuje nowe korzystne okoliczności życiowe. Wydarzy się w Twoim życiu coś o czym od dawna marzysz.

Sennik online zapewnia, że sen o apartamencie oznacza szybkie zmiany. Czy widzisz we śnie, że chodzisz po nieznanym Ci apartamencie? Nadchodzi okres pozytywnych zmian. Co śnisz, że wynajmujesz swój duży, ale nie mieszkalny lokal? Według śniącego taka wizja oznacza dużą ilość nierozwiązywalnych problemów. Śnił o własnym apartamencie, ale z cudzymi meblami – spodziewaj się, że otrzymasz dobre wieści.

Ale wątek senny, w którym przeprowadzasz remont dużego apartamentu, sugeruje, że wszystko robisz dobrze. Kontynuuj w tym samym duchu.

Według sennika online, widzieć we śnie zakup nowego, dużego domu jest oznaką pojawienia się związków i powiązań. Ale kupić we śnie piękne duże apartament lub dom, dawniej należący do osoby, do której nie jesteś obojętny, wskazuje na ustanowienie relacji z przedmiotem swoich snów. Rozszyfrowywanie, do tego, co sen, w którym kupił lub wynajął czyjeś jasny apartament, a na ten sam dzień został zalany, a następnie być przygotowany na załamanie stosunków z kimś bliskim.

Śniłeś o pustym, dużym apartamencie z wodą? Marzyciele polecają przypomnieć sobie stan wody. Zobacz, że jest czysta – symbol przyjaźni i wsparcia. Ale błotnisty i mętny szlam zapowiada konflikt z domownikami. Tłumacze radzą, aby powstrzymywać się od konfliktów, ponieważ mogą one doprowadzić do całkowitego rozpadu związku.

Śniłeś o dużym i pięknym, ale pustym apartamencie? Orientalny śniący twierdzi, że jest to oznaka nostalgii za dawnymi czasami. A jeśli śniło Ci się, że kupiłeś duże apartament, ale nie możesz w nim mieszkać, to powinieneś spędzić trochę czasu w samotności.

Co jeszcze oznacza taki sen?

Wyjaśniając, co oznacza sen o apartamencie rodziców, tłumaczka Miss Sennik online zapewnia, że taki sen symbolizuje zmiany w pracy lub w jego osobistych interesach. Przyszedłeś śnić o jasnym przestronnym pokoju z dużą ilością okien? Oznacza to, że już wkrótce będziesz mógł zająć „ciepłe” miejsce lub nawiązać nowe relacje partnerskie. Ciemny lub ponury pokój we śnie zapowiada trudności w pracy: częste konflikty z kolegami, naganę szefa, sfrustrowane transakcje i zdradę partnerów. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić w tym czasie, jest wyjazd na wakacje.