Sen o huśtawce wyraża Twoje podejście do przyszłości i tego co nieznane.

Co może oznaczać motyw huśtania się w marzeniu sennym?

Szczególnie dla młodych osób wkraczających w nowy etap swojego życia będą w stanie lepiej utożsamić się z taką wizją. W zależności od pogody podczas, której się huśtasz, różne perspektywy mogą Cię czekać w najbliższej przyszłości. Słoneczna pogoda z przyjemnym wiatrem symbolizuje, że nie ważne, którą decyzję podejmiesz. Uda Ci się wykorzystać w pełni nową sytuację. Może to być nowa szkoła i ludzi, których poznasz lub miejsce pracy, w której będziesz mogła się realizować.

Huśtanie się podczas deszczu lub nieprzyjemnej pogody może mówić osobie śniącej o dylematach i wątpliwościach, które targają Cię na co dzień. Możliwe, że za bardzo martwisz się przyszłością i skutkami swoich decyzji. Do tego stopnia, że umyka Ci to co dzieje się w danej chwili. Jeśli pragniesz bardziej skupić się na teraz, to sennik radzi medytację. Oczywiście jest to tylko jeden ze sposobów na radzenie sobie ze stresem i natrętnymi myślami.

Tracisz kontrolę i huśtasz się za mocno? O czym świadczy ten sen?

Jeśli śni Ci się, że tracisz kontrolę i huśtasz się za mocno to prawdopodobnie obawiasz się utraty kontroli nad własnym życiem. Wcale nie musi, to oznaczać, że tak właśnie się stanie. Lecz przez swoje schematy myślowe możesz myśleć, że czekają Cię tylko przykre doznania. Takie postrzeganie rzeczywistości bez wątpienia może być jedną z oznaką depresji lub innych zaburzeń psychicznych, które warto skonsultować z terapeutą.

Jeśli śni Ci się, że bujasz się na huśtawce i sprawia Ci to przyjemność to bez wątpienia znaczy, że jesteś osobą, która ma skłonność do ryzyka i lubi nowe wyzwania. Warto wykorzystać najbliższy czas na realizację planów, które od dłuższego czasu chodziły Ci po głowie. Dzięki determinacji i wsparciu osób najbliższych będziesz w stanie zrealizować wszelkie postanowienia zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Dla osób przedsiębiorczych taki sen bez wątpienia może być oznaką, że nadeszła chwila na realizację poważnych inwestycji i rozszerzenie zasięgu rynkowego.