Radar we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o radarze, mówi, że pociągają Cie wyzwania w związku z czym chętnie podejmujesz niepotrzebne ryzyko. Jeśli śnił Ci się Radar to znak, że już niedługo ponownie zapragniesz dokonać czegoś, co wydaje się być niemożliwe.

Jeśli śniło Ci się, że we śnie pracowałeś nad budową uproszczonego radaru, sennik podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje wartości. Bardzo możliwe, że stać Cie na więcej w życiu.

Radar na lotnisku

Jeśli byłeś pracownikiem wieży na lotnisku i siedziałeś przy radarze, bardzo możliwe, że czeka Cie duża odpowiedzialność w prawdziwym życiu. Często na filmach widzimy osobę przy radarze z takiej perspektywy, że wydaje się być niczym nadzwyczajnym. Osoba siedzi przy komputerze i patrzy w ekrany. Jednak jeśli wsiądziesz przynajmniej raz do samolotu i powierzysz życie swoje lub najbliższych w obce ręce, na pewno obdarzysz pracę wszystkich pracowników lotniska wielkim szacunkiem.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że praca kontrolera lotów wiąże się z dużą presją. Taki kontroler może nadzorować kilka lotów jednocześnie, a jeden błąd, pomyłka, może doprowadzić do katastrofy.

Co może oznaczać poczucie takiej wyższości stojąc przy radarze? Możesz czuć się przytłoczony sprawami związanymi z pracą. Zastanów się nad tym co się aktualnie dzieje u Ciebie w pracy.

Przy interpretacji takiego snu trzeba zwrócić szczególną uwagę na sposób w jaki zostało przedstawione lotnisko, w tym stan techniczny budynków oraz terminali. Piękna i nowoczesna konstrukcja oznacza wspaniałe perspektywy w życiu zawodowym, natomiast stare i zniszczone może zwiastować rozpad nadziei i celów.

Złe odczytanie informacji z radaru we śnie może symbolizować nieumyślne zachowania osoby bądź nieradzenie sobie z przełożonymi w pracy, szkole bądź rodziną. Radzi się, żeby spędzić kilka dni w osobności i postarać się zrozumieć swoje uczucia, a także ponownie przemyśleć swoje najbliższe plany na życie. Być może z biegiem czasu priorytety w Twoim życiu radykalnie uległy zmianie.