Łzy we śnie znaczenie | Sennik Online

Łzy we śnie to zły omen. Jeśli śniły Ci się łzy to spodziewaj się, że ktoś Cię skrzywdzi lub Ty wyrządzisz komuś krzywdę. Nawet jeśli nie będą to zamierzone działania, to w Twoim życiu na jakiś Czas zagości smutek i żal.

Wybudziłeś się ze snu we łzach? Bardzo prawdopodobne, że się stresujesz sprawami z prawdziwego życia. Niektóre z takich snów są niekiedy bardzo ciężkie do opisania. Wiele się w nich dzieje, a obrazy widziane w takich snach są niezrozumiałe dla śniącego. Jeśli takie sny są sporadyczne. to nie powinieneś za bardzo przywiązywać ku temu uwagi. Jeśli się powtarzają i utrudniają spokojny sen, warto rozważyć pomoc specjalisty.

W niektórych przypadkach wizja może symbolizować nieoczekiwane wieści lub odkrycie sekretów. Istnieje szansa, że wkrótce możesz poznać skrywaną prawdę przez Twoich bliskich lub przyjaciół. Nowo nabyta wiedza może zmienić na zawsze Twój światopogląd lub sposób w jaki patrzysz na osoby, których tajemnica dotyczy. Dla osób w związkach może to być też poznanie więcej faktów z życia osoby ukochanej. W tym przypadku natomiast pozwoli wam się jeszcze bardziej zbliżyć i się poznać.

Płakałeś z powodu żałoby?

Jeśli żałoba jest przez Ciebie odczuwana we śnie, ale ostatnio nikogo nie straciłeś/straciłaś. Bez wątpienia może to oznaczać Strach przed utratą bliskiej osoby, szczególnie jeśli jesteś osobą szybko i mocno przywiązującą się do ludzi.

Jeśli widziałeś we śnie procesje pogrzebową, która przechodziła przez ulicę może to oznaczać, że czekają Cie niespodziewane przeszkody w biznesie. Być może będą to konsekwencje nieprzyjemnych wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości.

Niektórzy interpretatorzy snów uważają, że cechy żałoby widziane we śnie są przeciwieństwem. Im bardziej przykre doświadczenia we śnie, tym większa radość będzie w Twoim sercu. Oznacza to, że czeka Cie coś dobrego w prawdziwym życiu. Skup się na życiu rodzinnym. To właśnie najbliższe osoby zagwarantują Ci szczęście.