Palce od stóp we śnie przypominają o tym, że czasami zbyt twardo stąpasz po ziemi przez co zbyt poważnie podchodzisz do wielu spraw. Sen o palcach od stop przypomina o lekkości, która pomaga przetrwać problemy, zjednuje nam przyjaciół i sprawia, że życie jest łatwiejsze.

Jeśli śniły Ci się palce od stóp, oznacza to, że czeka Cie przyjemny dzień. Poświęć ten dzień na rozwijanie swojej osoby. Niestety w dzisiejszych czasach mało kto ma czas na to żeby zająć się sobą. Wiele osób zajmujących się rozwojem osobistym twierdzi, że każdy powinien mieć dziennie co najmniej 30-60 minut dla siebie. Niestety rzadko kto tyle czasu sobie poświęca. Taki czas dla siebie pozwala ogarnąć co się w życiu dzieje. Co się do kogo czuje, pomyśleć nad tym co się chce osiągnąć i w jaki sposób.

Fetysz stóp

Całowanie stóp we śnie wielu osobom kojarzy się z pewnego rodzaju uległością. Czy jest to prawidłowa interpretacja? Niekoniecznie, ale też nie jest błędna. Otóż całowanie stóp we śnie można zinterpretować jako sposób na okazywanie miłości, dbanie o kogoś. A samo okazywanie miłości oczywiście można rozwinąć na różne sfery.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.