Trzask we śnie znaczenie | Sennik Online

Trzask we śnie to zapowiedź niemiłej plotki na Twój temat. Jeśli słyszysz Trzask we śnie to spodziewaj się, że plotki i fałszywe pogłoski będą krążyć w towarzystwie kreując nieprawdziwy Obraz Twojej osoby.

Inaczej wygląda sytuacja jeśli uderzasz osobę znajomą. Konflikt z taką osobą w rzeczywistości, może przepowiadać, to, że taka osoba odniesie moralne zwycięstwo nad Tobą jeśli Twoja strategia pozostanie bez zmian. Natomiast jeśli Twój cios wylądował na dziecku lub kobiecie, to jest to symbol utraty siły.

Uderzenie swojego podwładnego lub własne dziecko jest sugestią, że Twoja pozycja władzy jest duża, czasami nawet za bardzo – wzbudza, to strach nawet w Tobie. Warto rozważyć swoje zachowanie, może powinieneś stać się bardziej ludzkim. Nie wzbudzaj tylko strachu, ale spróbuj zyskać także szacunek, a może nawet miłość?

Pamiętaj, że nie ma jednej odpowiedzi na takie sny. Jeden sen będzie zwiastował to, co najlepsze, a drugi będzie odzwierciedlał wszystko co negatywne. Zwróć uwagę na własną psychikę i się nie denerwuj, ponieważ zrozumienie samego siebie będzie zawsze dla nas korzystne.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.