Zabijać świnię we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Nasze sny mogą mieć bardzo różną narrację. Na marzenie senne składa się wiele elementów, które występując wspólnie, zmieniają swoje znaczenie. Warto zapamiętać ich jak najwięcej, co ułatwi odpowiednią interpretację. Jednym z przykładowych snów jest ten, w którym zabijamy świnię. Warto zastanowić się, co oznacza tego typu znak wysyłany przez naszą podświadomość i jak go dobrze odczytać. Sprawdź to w naszym senniku.

Zabijanie świni we śnie – znaczenie

Jeżeli w marzeniu sennym zabijamy świnię, to jest to dobry znak. Sam sen może być jednak nieprzyjemny zwłaszcza dla osób, które na co dzień unikają jedzenia mięsa i lubią zwierzęta. Najczęściej do zabicia świni dochodzi po walce. Tego typu marzenie senne zwiastuje wiele pozytywów. Prawdopodobnie w codziennym życiu mamy licznych wrogów lub konkurentów. Może to dotyczyć sfery zawodowej, gdzie rywalizujemy z innymi osobami w firmie lub walczymy o awans z kontrkandydatem. Z drugiej strony sen może odnosić się również do życia prywatnego i np. konkurowania o względy innej osoby. Niezależnie od tego, zabijanie świni we śnie zwiastuje poprawę naszej sytuacji i to, że uda nam się pokonać konkurentów i wrogów. Musimy tylko postawić na konsekwencję i zdecydowanie w działaniu.

 

W śnie możemy także walczyć ze świnią, jednak nie kończy się to jej zabiciem. Wówczas sen ma nieco inne znaczenie. Bezpośrednio wskazuje on na to, że śpiąca osoba już boryka się z wrogami lub konkurentami, lub taka sytuacja dopiero nastąpi. W związku z tym warto być odpowiednio na to przygotowanym, aby móc nawiązać wyrównaną walkę. Inaczej nasze wysiłki pójdą na marne i zostaniemy pokonani. Będzie to oznaczało przegranie walki o względy ukochanej osoby, czy też stratę szansy na atrakcyjny awans.

Jak jeszcze motyw świni i śmierci może pojawiać się w naszych snach?

Sam motyw świni jako zwierzęcia jest bardzo popularny we snach. Tym razem chcemy się skupić na połączenie elementu zwierzęcego z motywem śmierci. W naszych marzeniach sennych możemy widzieć ubój świni lub po prostu martwą świnię. Tego typu sen wskazuje na to, że w najbliższym czasie czeka nas duża impreza. Być może czekamy na zbliżające się wesele, urodziny kogoś bliskiego lub sylwestra. Wydarzenie będzie dla nas bardzo udane, dlatego możemy wybrać się na imprezę w naprawdę dobrym nastroju.

 

Podczas snu możemy również strzelać do dzikiej świni. Niestety to sygnał od podświadomości, że w naszym otoczeniu pojawią się wrogowie. Być może już mamy z nimi kontakt, ale jeszcze się nie ujawnili. Warto poddać selekcji grono najbliższych znajomych, aby rozpoznać ich intencje. Często są nieszczere, co w perspektywie czasu może nam przynieść wiele przykrości i problemów. To przykładowe znaczenia snów, w których pojawia się motyw świni i śmierci.