Gdy się śni Yeti to prawdopodobnie odniesiesz sukces w rywalizacji lub wygrasz jakiś spór.

Obecność Yeti we śnie – znaczenie według sennika 

Sen o Yeti przybliża Zwycięstwo w trudnych sprawach i pokonanie kłopotów w życiu. Yeti daje Znak we śnie by walczyć i pokonywać trudności losu. Yeti we śnie oznacza zmiany na lepsze i jest zwiastunem powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

Jeśli zobaczysz we śnie, że yeti podąża za Tobą, wówczas w rzeczywistości zostaniesz oskarżony o rozpustę. Udało Ci się uciec od tego potwora – będziesz mógł bronić swojej reputacji. Jeśli skonfrontujesz tego potwora – bądź przygotowany, że musisz usprawiedliwiać się przez długi czas i najprawdopodobniej na próżno. Dla faceta prześladowanego we śnie, sen jest oznaką braku równowagi w jego charakterze.

Postrzeganie siebie jako potwora we śnie jest oznaką braku zgody z władzami z powodu własnej nieodpowiedzialności. A jeśli uczestniczysz w pościgu, to wręcz przeciwnie, czeka Cię sukces zawodowy w pracy.

Co jeszcze mogą oznaczać sny o mitycznym Yeti? 

Ten, który śnił o tym, że ukrywa się przed niezasłużonym pościgiem zorganizowanym przez policję, powinien bardziej uważać na to, co mówi i robi. Śniłeś, że jesteś w przeszłości i ukrywasz się przed policją – Twoje pragnienie nawiązania relacji z partnerami w pracy nie znajdzie urzeczywistnienia.

Jeśli śniłeś, że udało Ci się ujść cało przed potworem, który chciała Cię okraść, może oznaczać, że w rzeczywistości boisz się ujawnić sekret. Ucieczka przed yeti razem z nieznajomym – ktoś ujawni Twój swój sekret.

Uciekanie przed postacią fikcyjną, z książki, filmu bądź serialu jest najczęściej wizją stworzoną przez ten środek przekazu. Tutaj nie potrzeba wielu wyjaśnień na temat tego, dlaczego Cię gonił potwór z powieści Stephena Kinga czy filmu, który widziałeś ze znajomymi w ostatni dzień października. Prawdopodobnie dlatego, że obraz zapadł Ci głęboko w podświadomości.

Uciekanie przed yeti może również świadczyć, że nie dogadujesz się z rówieśnikami w rzeczywistości. Brakuje Ci zrozumienia z ich strony, dlatego coraz bardziej się zamykasz w swoich myślach.