Jeśli śni Ci się, że wyglądasz za barierkę balkonu, to być może masz problem z podjęciem ważnej dla Ciebie decyzji. Rozpatrujesz wszystkie za i przeciw ale nie jesteś pewien jak postąpić.

Znaczenie snów, w których wyglądamy przez balkon

Jeśli jesteś w takiej sytuacji to spróbuj zinterpretować to, co widzisz z balkonu. Jeżeli widok napawa Cię lękiem lub budzi u Ciebie nieprzyjemne uczucia to wstrzymaj się z decyzją ponieważ możesz jej później żałować. Jeśli widzisz miły krajobraz to znaczy to, że jesteś gotowy na wybór a skutki Twojej decyzji przyniosą Ci satysfakcję.

Sen w którym wyglądasz z balkonu może oznaczać również to, że bardzo Ci odpowiada miejsce w którym obecnie się znalazłeś. Manierą wielu ludzi jest wieczne narzekanie. Na władzę, służbę zdrowia, polityków, brak pieniędzy, słabą pracę, na wszystko. Taki sen może oznaczać, że pomimo wszystko co się dzieje wokół Ty jesteś szczęśliwy. Może to dotyczyć spełnienia zawodowego, sytuacji finansowej, związku lub rodziny.

Co oznacza sen, w którym ktoś patrzy na nas wprost z balkonu?

Jeśli widzisz w śnie siebie wypatrującego z balkonu w poszukiwaniu czegoś opodal, bardzo możliwe, że obawiasz się odpowiedzialności za popełniony przez siebie czyn z przeszłości. Jest to powiązane z tak zwanym sumieniem. Zastanów się czy nie warto czasami po prostu przyznać do czynu, konsekwencje będą na pewno mniejsze jeśli sam się przyznasz.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: ucztować, dziecko, urodzić dziecko, brać ślub