To dobry sen, jeśli śniący będzie w stanie długo go śnić. Jeśli szybko się kończy, jego szczęście nie będzie trwałe i oznacza to, że nie panuje nad swoją sytuacją życiową a to może przynieść przykre konsekwencje. Warto też zwrócić uwagę na to gdzie się znajdowałeś i z kim. Emocje, które Ci towarzyszyły w trakcie mogą być pomocne w interpretacji takiego snu.

Co oznacza symbol węgorza w Twoich snach?

Widok martwego węgorza oznacza, że śniący pokona swojego najbardziej podstępnego wroga. Wpierw natomiast będziesz musiał zidentyfikować toksyczną osobę w swoim życiu. Nie zawsze będzie to tak łatwe jakie by to się wydawało. Dlatego w najbliższy czasie należy zwracać szczególną uwagę na osoby, którymi się otaczasz, bo nie każda z nich ma Twoje dobro na uwadze. Odcięcie się od tej osoby nie tylko przyniesie Ci wiele satysfakcji i radości, ale także pozwoli na nawiązanie długotrwałych relacji z nowo poznanymi ludźmi.

Dla zakochanych węgorz oznacza małżeństwo, który będzie zbudowany na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Taka wizja ma szczególne znaczenia dla wszystkich tych, którzy w najbliższym czasie planują nowy etap w swoim życiu. Nie tylko dotyczy to małżeństwa, lecz wspólnego mieszkania czy chęć posiadania dziecka. Dlatego jeśli od dłuższego czasu rozważałaś ten krok, to może nadszedł czas, żeby go wykonać. Sennik również przewiduje, że w najbliższym czasie uda wam się obrócić dowolną niekorzystną sytuację na swoją korzyść.

Jak jeszcze można odczytać węgorza w marzeniach sennych?

Dla osób przedsiębiorczych taka wizja jest symbolem wysokiego statusu i majątku. Wkrótce dostaniesz okazję, żeby nie tylko wzbogacić się, ale także uregulowanie wszelkich swoich zobowiązań. Będzie to też dobry czas, żeby zacząć realizować dalsze postanowienia i poczynić kolejne plany inwestycyjne. Dla niektórych osób, to także znak pozyskania wpływowego kontrahenta, z którym nawiążesz długotrwałą współpracę.

Dla osób samotnych sen taki może mówić o poznaniu ciekawej osoby. Poznasz ją w najmniej oczekiwanym dla Ciebie miejscu, dlatego w najbliższym czasie zwracaj uwagi na znaki, które daje Ci los.