Tonący statek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tonącym statku często przytrafia się osobom, które są w trudnej sytuacji emocjonalnej, przechodzą zmiany które mogą doprowadzić je do załamania nerwowego. Tonący statek oznacza destrukcję uczuciową, ale jednocześnie symbolizuje “zatopienie” pewnych emocji po to aby zrobić miejsce dla nowych.

Tonący statek widziany we śnie zapowiada, że wkrótce będziesz miał okazję się dobrze zabawić.

Jeśli we śnie pochylisz się zbyt nisko za burtę, będziesz oczekiwać wielkich zmian w życiu. Będąc na tonącym statku oznacza, że poddajesz się obawom i wątpliwościom. Musisz spokojnie przeanalizować sytuację, a następnie znaleźć wyjście z niej. Jeśli śnisz, że jesteś na pokładzie statku, który kołyszy się pod wpływem silnych fal, oznacza to, że staniesz w obliczu katastrofy lub powiążesz życie z niegodną osobą. Sennik online uważa, że spokojne morze i statek to obietnica sukcesu. Taki sen obiecuje kochającej się parze silny związek i szczęście. Jeśli śnisz o statku i chodzisz po jego pokładzie, przygotuj się na spotkanie z człowiekiem, który przybył z daleka. Dowiesz się od niego wielu przydatnych wiadomości. Jeśli śniłeś, że wybrałeś się w podróż morską, oznacza to, że w prawdziwym życiu pocieszasz się marzeniami z chmur.

Jeśli śniłeś o tonącym statku w oddali, będziesz musiał pożegnać się z nadzieją, ale kłopoty i problemy pozostaną. Księga marzeń donosi, że opuszczenie statku w snach, w nocy, to osiągnięcie zamierzonego celu. Widzenie wraku to łzy. Jeśli śniłeś o żaglówce, będziesz musiał rozwiązać problem dotyczący twojego sumienia. Staraj się kierować zdrowym rozsądkiem i logiką, a nie instynktownie. Księga snów dodaje, że zatopiony statek jest prekursorem spotkania z wrogiem. Inną możliwością wyjaśnienia, dlaczego marzy się o podobnej fabule, jest wczesne małżeństwo. Jeśli we śnie jesteś w kabinie pływającego statku, będziesz miał okazję dobrze się bawić.

Widzenie statku podczas burzy oznacza, że nie możesz poradzić sobie z tą sprawą i nie ukrywasz przed przyjaciółmi tajemnych informacji. Okręty wojenne są w snach, w nocy, aby rozstać się z drogimi ludźmi. Sennik online ostrzega, że jeśli zobaczysz rozbity statek, może to zapowiadać plotki w sferze biznesowej.