Każdy sen, w którym pojawia się osoba, z którą byliśmy kiedyś w związku wyraża pewnego rodzaju tęsknotę i więź emocjonalną z tą osobą. Często zdarza się, że mężczyźni śnią o eks dziewczynach, w których byli mocno zakochani. Dlatego też sen o eks dziewczynie może oznaczać podświadomą tęsknotę za nią lub oznaczać, że była to osoba, która miała duży wpływ na jego życie.

Sen w postacią byłej dziewczyny – co oznacza dla mężczyzny?

W śnie o eks dziewczynie, śniący może odtwarzać sceny bliskości. Często są to sny, w których śniący nie widzi dokładnie detali wyglądu eksj dziewczyny lecz czuje jej obecność i uniesienie emocjonalne. Po przebudzeniu trudno sobie przypomnieć jak dokładnie wyglądała we śnie Twarz eks dziewczyny lub w co była ubrana. Natomiast pozostaje uczucie podobne do uniesienia jakie się przeżywa np. po pierwszej randce.

Wielu mężczyzn śni – ale nie tylko, bo również często wspomina na jawie – różne upojne spotkania. Mężczyźni często porównują dziewczyny, z którą było im lepiej, z którą przyjemniej. Duże znaczenie dla nich ma również to, która w mniejszym lub większym stopniu spełniała ich seksualne fanaberie.

Inne przykłady marzeń sennych z symboliką eks partnerki

Rzadziej zdarza się, że mężczyźni śnią o eks dziewczynach, którym wyrządzili jakaś krzywdę porzucając je lub zawiedli ich uczucia w inny sposób. Mężczyźni, którzy mają tendencję do tego aby wyjaśniać pewne rzeczy w sposób logiczny, często starają się wyrzucić z pamięci wspomnienia o kobietach, które zranili. Wówczas ich umysł podświadomie pragnąc się oczyścić przypomina w marzeniu sennym eks dziewczynę.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Też często rozmyślasz nad tym co się dzieje z Twoją dziewczyną? Myślisz jakby to wszystko się potoczyło gdybyście byli nadal razem? Zostaw nam info w komentarzu! Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem 🙂 .

Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. Była dziewczyna, rozwód, miłość.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje.