Nagość, w zależności od tego w jaki sposób się śni, może mieć wiele znaczeń. We śnie nagość powiązana z poczuciem w wstydu np. kiedy we śnie stoimy nago przed innymi ludźmi może oznaczać, że jest coś co chcielibyśmy ukryć. Może to być coś czego się wstydzimy lub czego nie lubimy w sobie i nie chcemy aby dostrzegli to w nas inni.

Nagość wyrażona w zmysłowy sposób, o zabarwieniu erotycznym odzwierciadla głęboką świadomość seksualności śniącego. Erotyczna Nagość często pojawia się w snach osób będących w namiętnych związkach, przeżywających romans, lub osobom, które tęsknią za zmysłowością i cielesnością.

Jeśli mężczyzna śni o nagiej kobiecie, którą zna, to jego sen może odzwierciedlać podświadomy pociąg do niej. Sen o nagiej nieznajomej w przypadku mężczyzny odzwierciedla jego tęsknotę na zmianami w sferze seksualnej.

Kobieta widząca we śnie nagą pomarszczoną postać prawdopodobnie boi się, że z wiekiem straci dobry wygląd.

Co oznacza sen dla młodych osób, którzy widzieli siebie nagiego, kąpiącego się w basenie z czystą i przejrzystą wodą? Sennik zwiastuje radość i doświadczenie pozytywnych emocji. Dla niektórych może być to znak, że wkrótce czeka Cię sukces i pomyślność, a także okazja do naprawienia relacji ze starymi krewnymi.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: biegać nago, być nagim, nagi mężczyzna, naga kobieta