Wątroba jest organem, który oczyszcza nasz organizm z toksyn. We śnie symbolizuje ona coś co oczyszcza nie tylko nasze Ciało ale i umysł. Jeśli śniła Ci się Wątroba to znaczy, że właśnie jesteś w okresie kiedy dokonają się zmiany w Twoim postrzeganiu problemów. Będziesz skłonny do wybaczania i puszczania w niepamięć dawnych uraz. Wybaczenie przyniesie Ci ulgę i satysfakcję. Otrzymasz również okazję na poznanie nowych osób, z którymi uda się nawiązać dłuższe relacje. Dlatego jest to szczególnie dobry znak dla osób samotnych, poszukujących bliskości.

Sen o wątrobie może również wskazywać na problem używek, nałogów, a także toksycznych zachowań, które przejawiasz w rzeczywistości. Może to być uzależnienie od alkoholu, papierosów lub hazardu. Nawet jeśli nie identyfikujesz się jako osoba uzależniona, to warto mieć czujność i nie ulegać wpływom innych osób, szczególnie, które mogą mieć negatywny wpływ na Twoje życie.

Dla innych osób taki sen wskazuje, że jesteś zbyt krytyczna do osób w rzeczywistości przez co inni mogą mieć Cię za osobą toksyczną. W najbliższym czasie należy popracować nad tym, bo inaczej Ci grozi osamotnienie i brak wsparcia ze strony bliskich i przyjaciół. Niekiedy będzie wskazana pomoc psychologa, który wskaże najlepszą terapię dla Ciebie.

Dla niektórych taki sny mogą wskazywać na nadchodzące zmiany w życiu, które będą miały poważne skutki. Mogą mieć one zarówno pozytywny, jak i negatywny efekt, ale wszystko będzie zależeć od tego czy czułaś się, że kontrolujesz sytuację we śnie. Takie sny nie powinny dziwić, więc osoby, które wkraczają w nowy etap swojego życia, taki jak nowe miejsce zamieszkania, praca, ślub lub narodziny dziecka. Wszelki stres jest w pełni zrozumiały, dlatego nie należy nadmiernie interpretować takich snów.

Jesteś przedsiębiorcą? Taka wizja jest oznaką wyjścia na prostą i uregulowania wszelkich zaległości. Wykorzystaj ten czas, żeby zrealizować ryzykowniejsze plany, bo masz szansę na ich powodzenie.