Dotyk dłoni we śnie znaczenie | Sennik Online

Dotyk dłoni we śnie odzwierciedla zmysłowość śniącego a także tęsknotę za cielesnymi doznaniami. Jest to symbol delikatności i ciepła.

Śniłeś o dotknięciu dłoni martwego człowieka? Zobaczenie zmarłego przyjaciela we śnie oznacza, że możesz zająć się swoimi sprawami. Jeśli spotkasz martwego przodka, uważaj się za błogosławionego. Śniłeś o wymianie rąk z martwym człowiekiem? Lunatyk mówi ci, że w rzeczywistości będzie jakieś wydarzenie, które cię ogromnie zaskoczy, ale tylko w dobry sposób.

Sen o dotykaniu ukochanej osoby wyraża tęsknotę za tą osobą. Jeśli śni Ci się, że dotykasz obcą osobę to być może podświadomie pragniesz kontaktu fizycznego z tą osobą lub po prostu jest Ci bliska pomimo tego, że jej nie okazujesz swoich ciepłych uczuć.

Również tak można interpretować sen w którym widzisz zamiast drugiego człowieka jakiegoś ulubionego zwierzaka. Ważne żeby był to zwierzak, którego znasz. Może być to kot, pies, cokolwiek kochasz.

Jeśli śniło Ci się, że było na odwrót, to znaczy, że to Ty komuś niosłeś otuchę, wsparcie. Jest to znak, że czeka Cie bardzo pozytywny dzień po którym będziesz czuć się spełniony. Często nam brakuje takiej drugiej osoby, która by potrzebowała naszej pomocy. Jest to bardzo ważne ponieważ udzielenie komuś pomocy często niesie ze sobą wielką pozytywną energię, która pozostaje w nas na długi czas.

Przywitanie się z kimś we śnie – poznanie nowej osoby. Wielka księga snów obiecuje nawet nie jedno, ale cały szereg nowych przyjaciół i dziewczyn. Kto wie, może jeden z nich stanie się prawdziwym przyjacielem i podzieli się z Tobą wszystkimi radościami i nieprzyjemnymi chwilami tego życia. Młoda dziewczyna witająca się we śnie z facetem, którego lubi, to dobry znak. Spotka się z kimś, kto zostawi ładny ślad w jej sercu na długie miesiące. W pewnych okolicznościach, nawet przyjemny romans jest możliwy, zwłaszcza jeśli marzyłeś, że spotkanie jest radosne i przyjemne.