Jeśli śnił Ci się Terrorysta lub akt terroru to być może warto abyś zadał sobie pytanie o jakość swojego związku.

Znaczenie snu z postacią terrorysty 

Sen o terroryście to często domena osób, które pozostają w związkach, w których nie są szczęśliwe i nie spełniają się do końca ale z lęku przed samotnością wolą tkwić w toksycznej relacji.

Ujrzenie terrorysty we śnie to zły znak. Spotkanie z terrorystą we śnie są zapowiedzią złych wydarzeń, zarówno w rzeczywistości, jak i we śnie. Jednak niektóre senniki dają dziwne, pozornie interpretacje – rzekomo śniący się terrorysta jest obietnicą radości.

Widziałeś terrorystów we śnie, którzy do Ciebie strzelają? Bez wątpienia oznacza to, że przywiązujesz ogromną wagę do bezczynności.

Jesteś kobietą i śniłaś o byciu zaatakowaną przez uzbrojonego rabusia? Interpretacja snu nie będzie radosna: będziesz musiała dać z siebie dużo, aby uniknąć trudności w życiu osobistym.

Jak jeszcze terroryści mogą zaznaczyć swoją obecność w marzeniach sennych?

Śniło Ci się, że nie widziałeś terrorystów, ale słyszysz, jak strzelają? Bez wątpienia w niedalekiej przyszłości dostaniesz złe wieści o jednym z członków rodziny. Śniłeś, że uciekasz przed terrorystami i widzisz, że niektórzy z nich doganiają cię? W prawdziwym miejscu spotkają Cie złe wieści. Ważne żebyś się wszystkim co Cie spotka nie przejmował.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.