Dzieci bez wątpienia są największą radością w życiu dlatego niektórych bardzo martwi sen z ich udziałem. Co tak nas martwi? Czasami jest to obawa związana z utratą lub jakąś kłótnią. Nie zawsze jednak musi to oznaczać coś złego. Zapraszamy do lektury.

Widzisz swojego syna jako przystojnego i posłusznego chłopca, to zapowiedź, że dostarczy Ci on wiele radości oraz dumy z osiągnięć. Sen o zaginionym, niemym lub chorym synu to ostrzeżenie przed przyszłością. Jeśli matka słyszy płacz syna znajdującego się w niebezpieczeństwie, czeka ich smutek, choroba lub osierocenie. Jeżeli uda jej się uratować syna, to całe ryzyko zniknie.

Jeśli zobaczyłeś we śnie swojego syna, który bierze ślub, możliwe, że ma to związek z tym co o nim myślisz, z tym jaka wiąże was relacja. Bardzo możliwe, że w głębi jesteś ze swojego syna bardzo dumny. Szczególnie tego typu interpretacje należy brać pod uwagę w przypadku gdy coś was rozdzieliło i nie macie ze sobą już tak dobrego lub tak częstego kontaktu.

Jeśli widzisz w swoim śnie chorobę swojego potomka, może być to zapowiedź złych wiadomości, rozczarowania lub kłopotów. W ekstremalnych przypadkach może być to nawet zapowiedź jakiegoś wielkiego nieszczęścia.

Natomiast jeśli pokłóciłeś się we śnie ze swoim synem, w prawdziwym życiu nie powinieneś zbyt poważnie podchodzić do niektórych sytuacji. Czasami wystarczy zignorować niektóre rzeczy i po prostu żyć dalej. Dzięki temu możemy ominąć niektóre kłótnie i skupić się na tym co jest najważniejsze – na szczęściu.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów, przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.