Jeśli śniło Ci się, że masz Czarne włosy to znaczy, że jesteś człowiekiem posiadającym ambiwalentną naturę. Osoba, której śni sie, że ma czarne w Włosy z jednej strony jest nostalgiczna refleksyjna, jej bogate życie duchowe może przekładać się na skłonność do idealizowania świata i religijność. Często osoby które we śnie mają Czarne włosy są szlachetne i dobre ale jednocześnie lubią władzę i mają silne charaktery. Jeśli przytrafił Ci się sen o kontekście erotycznym a Ty widzisz siebie w czarnych włosach, to może to zapowiadać namiętny okres w Twoim życiu.

Jeżeli Twoją uwagę we śnie zwróciła czarnowłosa kobieta, bardzo możliwe, że czeka Cie niebezpieczna przygoda z kobietą, która może być już w związku z innym mężczyzną. To jednak nie jest jedyna interpretacja. Taki sen może również oznaczać szaloną przygodę z tąż kobietą.

Jeżeli jesteś kobietą, a Twoją uwagę zwrócił czarnowłosy przystojny mężczyzna, uważaj na niego. Kobiety będą go kochać, a jemu będzie trudno im odmówić. Jeżeli widzisz psa z ciemną sierścią, bardzo możliwe, że Twojego futrzaka będzie czekać trudny okres w którym bedziesz musiała być dla niego szczególnie wyrozumiała.

Przy interpretacji takiego snu bardzo ważne jest sprawdzenie kto jest obiektem snu. Kto jest jego “gwiazdą”.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: kobieta, atrakcyjna kobieta, czarna bielizna