Jeśli śniło Ci się, że masz Czarne włosy to znaczy, że jesteś człowiekiem posiadającym ambiwalentną naturę. Osoba, której śni sie, że ma czarne w Włosy z jednej strony jest nostalgiczna refleksyjna, jej bogate życie duchowe może przekładać się na skłonność do idealizowania świata i religijność.

Posiadanie czarnych włosów we śnie to oznaka bycia szlachetnym

Często osoby które we śnie mają Czarne włosy są szlachetne i dobre ale jednocześnie lubią władzę i mają silne charaktery. Jeśli przytrafił Ci się sen o kontekście erotycznym a Ty widzisz siebie w czarnych włosach, to może to zapowiadać namiętny okres w Twoim życiu.

Jeżeli Twoją uwagę we śnie zwróciła czarnowłosa kobieta, bardzo możliwe, że czeka Cie niebezpieczna przygoda z kobietą, która może być już w związku z innym mężczyzną. To jednak nie jest jedyna interpretacja. Taki sen może również oznaczać szaloną przygodę z tąż kobietą.

Inne znaczenie snów z motywem czarnych włosów

Jeżeli jesteś kobietą, a Twoją uwagę zwrócił czarnowłosy przystojny mężczyzna, uważaj na niego. Kobiety będą go kochać, a jemu będzie trudno im odmówić. Jeżeli widzisz psa z ciemną sierścią, bardzo możliwe, że Twojego futrzaka będzie czekać trudny okres w którym bedziesz musiała być dla niego szczególnie wyrozumiała.

Przy interpretacji takiego snu bardzo ważne jest sprawdzenie kto jest obiektem snu. Kto jest jego „gwiazdą”.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: kobieta, atrakcyjna kobieta, czarna bielizna