Malować się we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Sny o robieniu makijażu, czyli malowaniu się, dotyczą przede wszystkim kobiet. Oczywiście taki motyw może zdarzyć się również w marzeniach sennych mężczyzn, jednak nie warto traktować tego dosłownie. Takie sny to zawsze ukryty przekaz i wskazówka dotycząca przyszłości śpiącej osoby. Wpływ na interpretację poszczególnego snu ma wiele szczegółów, na które postaramy się zwrócić uwagę w tym artykule. Zapraszamy do lektury.

Popularne sny z motywem malowania się

Malowanie się zawsze nawiązuje do zmiany wyglądu. W związku z tym makijaż można rozpatrywać w kategorii maski. Jeżeli w śnie widzimy motyw malowania się, to zależy nam na tym, aby zrobić na kimś dobre wrażenie. Może to dotyczyć randki z nowo poznaną osobą, spotkania z jej rodzicami, czy też rozmowy kwalifikacyjnej. W aspekcie biznesowym sny takie odnoszą się także do spotkań z nowymi klientami. Senny widok źle nałożonego makijażu to metafora tego, że śpiąca osoba ma niską samoocenę, co z reguły nie jest niczym uzasadnione. Malowanie ust czerwoną szminką to zapowiedź ciekawego flirtu i udanego spotkania towarzyskiego.

 

Ciekawą interpretację ma czynność malowania powiek we śnie. Jeżeli są one delikatnie podkreślone, to znak, że śpiąca osoba w końcu poczuje się pewnie, co wpłynie korzystnie na jej życie. Zbyt mocno pomalowane powieki u kobiet to wiadomość od podświadomości, że śpiąca osoba zatraca swoje naturalne piękno i kobiecość.

Inne ciekawe i popularne sny o malowaniu się

W śnie możemy również malować swoje rzęsy. To zapowiedź niepowodzenia i przykrości, która spotka nas w najbliższym czasie. Sam tusz do rzęs jako przedmiot, to również negatywny znak, który wskazuje na poczucie smutku lub nadchodzące wiadomości o złym wydźwięku. Pudrowanie policzków w marzeniu sennym to zapowiedź tego, że zostaniemy zawstydzeni przez inną osobę. Jeżeli na policzki nakładamy róż, to stać nas na wiele, żeby osiągnąć jakiś cel w życiu. W drodze do niego możemy posunąć się nawet do poważnego oszustwa.

 

Jeżeli makijaż jest bardzo nowoczesny, to świadczy o tym, że śpiąca osoba bardzo uparcie dąży za swoimi ideałami, a często jest to ślepe. W tej pogoni można się zatracić i stracić z widoku to, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Większość snów z motywem makijażu ma negatywne znaczenie, dlatego warto dokładnie zapamiętać ich narrację. Pomoże to w odpowiedniej interpretacji marzenia sennego i ewentualnego zapobiegnięcia jego negatywnym konsekwencjom.