Jeśli śni Ci się, że coś lepisz to spodziewaj się, że to jak będziesz pracować w najbliższych tygodniach będzie determinować Twoje sytuację przez kolejny rok. Tak więc postaraj się dać z siebie wszystko – jeśli pracujesz dla kogoś to okaż swoje zaangażowanie, jeśli masz własny Interes zabiegaj o dobre stosunki z klientami.

Lepienie we śnie można interpretować również jako zapowiedź zbudowania nowej relacji lub umacnianie już istniejącej. Nie jest to proste zadanie szczególnie w tym drugim przypadku gdzie trzeba zebrać wszystkie zaszłości, problemy i konflikty. Następnie wszystko omówić, “oczyścić się” i spróbować zbudować coś na tych fundamentach. Nie da się niestety o wszystkim zapomnieć. Niekiedy wypowiedziane słowa bolą bardziej niż uderzenie w twarz. Stąd budowanie takiej relacji na negatywnych doświadczeniach może być bardzo trudne. Niekiedy może się okazać, że potrzebna będzie pomoc specjalisty.

W przypadku nowych relacji lepienie jest nawet bardziej odpowiednią interpretacją. Na samym początku dosłownie lepimy. W większości przypadków ludzie nie pokazują swoich “prawdziwych twarzy”. Często też mamy skłonności do ignorowania różnych alarmujących zachowań partnera. Oczywiście wtedy wchodzi w grę zauroczenie, duże emocje. Pozorna wizja idealnego partnera / partnerki niestety w niedalekiej przyszłości może odbić się czkawką.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.