Sen o lagunie to bardzo piękny sen, jest zapowiedzią spokoju i wyciszenia. Przydarza się osobom o oczyszczonym umyśle. Laguna we śnie odzwierciedla beztroskie oderwanie od problemów. Być może marzysz o tym aby Znaleźć się na rajskiej plaży – nawet jeśli nie stanie się to w życiu realnym Raj zagości w twojej duszy.

Dla osób samotnych jest to bardzo dobry znak. Szczególnie dla tych, którzy w najbliższym czasie planują wakacje do egzotycznych krajów. Twój wyjazd będzie udany i otrzymasz szansę poznanie nowych, ciekawych osób. Z niektórymi nawet uda się nawiązać dłuższą relację po powrocie do domu. Jeśli nie planujesz żadnego odpoczynku, to teraz jest dobra okazja, żeby to zmienić. Nie musisz wydawać fortuny na swój wyjazd, wystarczy chwilowa ucieczka od miejskich problemów. Wypad nad jezioro lub weekend w spa jest dobrym pomysłem dla wszystkich, którzy potrzebują regeneracji.

Czy w swoim śnie byłeś sama? Może to wskazywać na samotność, którą odczuwasz w rzeczywistości. Pomimo tego, że Twoje życie nie jest najgorsze, to wciąż czujesz, że czegoś w nim brakuje. W Twojej duszy zagościła pustka, która wzbudza smutek. Niekiedy taki stan może być objawem pogłębiającej się depresji. Warto skorzystać z pomocy psychologa, który będzie w stanie ocenić Twój stan i wskazać właściwą terapię.

A co jeśli byłaś w egzotycznym miejscu z ukochaną osobą? Taki sen wskazuje, że wasza relacja w rzeczywistości ma się dobrze. Nawet jeśli nie zawsze we wszystkim jesteście spójni, to darzycie się wzajemną miłością i szacunkiem, która pozwala wam na szybkie rozwiązanie wszelkich nieporozumień. Jest to bardzo dobry znak dla wszystkich, którzy planują kolejny etap w swoim życiu, jak wspólne mieszkanie, ślub czy chęć posiadania dziecka. Teraz może być właściwy moment, żeby zrobić krok w tym kierunku.

Dla osoby przedsiębiorczej taki sen może wskazywać, że więcej mówisz, niż działasz. Masz ambitne plany, lecz brakuje Ci woli działanie w kierunku ich realizacji.