Jabłko we śnie – owoc zakazany. Kusi Cię by zrobić coś, co nie do końca zgadza się z dotychczas prezentowanymi przez Ciebie postawami i poglądami. Pociąga Cię nieznane.

Jabłko jako zakazany owoc, który pojawia się we śnie. Co oznacza?

Jeśli miałeś sen o jabłku to szukasz dreszczyku emocji i tak naprawdę wiesz dobrze gdzie można go znaleźć, to natomiast czego nie jesteś pewien to Twój własny stosunek do tej pokusy. Obawiasz się konsekwencji, które mogą pojawić się gdy jej ulegniesz.

Taki sen dla niektórych może stanowić symbol mądrości i nagrody. Twoja ciężka praca się popłaci i zostanie doceniona przez wpływowe osoby. Sprawi, to Tobie nie tylko wiele satysfakcji, ale także pozwoli Ci to uzyskać awans lub premię.

Dojrzałe czerwone owoce we śnie symbolizują wspaniałe perspektywy. Będziesz w stanie zrealizować swoje plany, które od dłuższego czasu nie dawały Tobie spokoju. Jest to świetny moment, żeby zaplanować swoje najbliższe wakacje i w pełni wykorzystać zasłużony odpoczynek. Wyjazd poza miasto pozwoli nie tylko zregenerować siły, ale także poznasz interesującą osobę, z którą nawiążesz dłuższą relację.

Przykładowe sny z jabłkami i ich znaczenie

Miałeś sen, w którym widziałeś żółte jabłka? Taka wizja może zwiastować zdradę ukochanej osoby. Warto pamiętać, że taki sen nie jest przepowiednią przyszłości, dlatego zanim wystosujesz oskarżenia, upewnij się, że są one zasadne. Sen ten może być spowodowany nadmierną zazdrością o swojego partnera lub partnerkę. Długotrwały oraz szczęśliwy związek jest przede wszystkim zbudowany na zaufaniu i komunikacji. Wszelkie swoje obawy warto omówić z bliską Tobie osobą.

Co oznacza sen, w którym jabłka znajdowały się wysoko na drzewie? Taki sen mówi osobie śniącej, że musi ciężko pracować, aby osiągnąć swój cel. Niekiedy jest to znak, że stawiasz przed sobą trudne, wręcz niemożliwe zadania. Warto opuścić nieco poprzeczkę i odnosić sukcesy małymi kroczkami.

Dla mężczyzny jedzenie jabłka we śnie może oznaczać poznanie wpływowej, pięknej kobiety. Znajomość z nią będzie w stanie odmienić Twoje życie na lepsze.