Aborcja

Aborcja we śnie znaczenie | Sennik Online

Aborcja

Aborcja – sennik

Sen o aborcji to domena kobiet, które znajdują się w nie do końca ustabilizowanej sytuacji życiowej ? może to dotyczyć zarówno płaszczyzny emocjonalnej jak i materialnej czy zawodowej. Często sen o aborcji ma sugestywny i emocjonalny charakter przez co pozostaje w pamięci jeszcze długo po przebudzeniu. Pomimo tego, że jest to niemiłe marzenie senne to jego interpretacja ma pozytywny wydźwięk dla śniącej osoby. Dla mężczyzny taki sen może być związany z niepowodzeniem w którymś z jego przedsięwzięć.

Sen o aborcji odnosi się do szalenie ważnych spraw dla śniącej osoby, które rodzą jej frustrację. W takim wypadku Dziecko symbolizuje coś, w co jest Ona bardzo mocno zaangażowana ale jednocześnie chce się od tego odciąć i pozbyć ze swojego życia. Może to być toksyczny związek lub inne relacje z rodziną, przyjaciółmi czy sąsiadami. Może też chodzić o stresującą prace, której nie można zmienić, zagmatwane interesy, długi lub inne trudne kwestie finansowe, których nie da się rozwiązać. Aborcja, choć jest przykrym procesem w marzeniu sennym symbolizuje zakończenie tego problemu, wyrzucenie go z naszego życia. Sen o aborcji jest snem zapowiadającym zmiany na lepsze i rozwiązanie trudnych sytuacji. Sen ten możne różnie się objawiać. Powyższe znaczenie tyczy się zarówno snów w których śniący jest obiektem aborcji, jak również inne osoby.

Taki sen może być powiązany z takimi emocjami jak chociażby:

  1. poczucie odrzucenia
  2. poczucie porzucenia
  3. żal spowodowany czynami, których dokonaliśmy

Zadaj sobie pytania:

  1. Co w Twoim życiu obecnie się kończy?
  2. Co ma zamiar się zakończyć?
  3. Co w związku z tą sytuacją czujesz?
  4. Jeśli nic się nie kończy, czy chcesz żeby coś się skończyło?

Dodatkowo może Cie zainteresować tematyka snów o Utracie bliskiej osoby oraz odczuwaniu lęku we śnie.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny lub jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *