Sen o zimnej wodzie przydarza się osobom, które uświadomią sobie w niedalekiej przyszłości swoje prawdziwe uczucia. Jeśli śni Ci się, że kąpiesz się w zimnej wodzie lub pijesz zimną wodę, to niedługo zrozumiesz kilka spraw, z których dotychczas nie zdawałeś sobie sprawy. Zimna Woda może zwiastować “przejrzenie na oczy” – być może wreszcie docenisz kogoś ze swojego otoczenia lub zrozumiesz, że uczucia które żywisz do innej osoby nie są takie jak myślałeś wcześniej.

Druga interpretacja jest szczególnie ciekawa. W prawdziwym życiu taka kąpiel zazwyczaj jest połączona z takim przebudzeniem się. Organizm zaczyna zupełnie inaczej funkcjonować. We śnie taki stan rzeczy może oznaczać szansę spojrzenia na pewną kwestię z innego punktu widzenia. Może w Twoim życiu dzieje się coś co powinieneś rozważyć? Może pomijasz tak zwaną “drugą stronę medalu”? Nie wszystko jest takie jak się je widzi na pierwszy rzut oka. Spróbuj dostrzec ukryte znaczenie.

Sama woda też u niektórych może łączyć się z lękiem. W dzieciństwie często dochodzi do różnych wydarzeń, które w późniejszym okresie mogą powodować różnego rodzaju traumę. Takie wydarzenia mogą dotyczyć np. incydentu w wyniku którego wypadliśmy za burtę, podtapiania przez rówieśników lub utraty osoby bliskiej. Utracić można kogoś właśnie w wyniku utonięcia, ale nie tylko, bo też zdarzają się powodzie, lub takie katastrofy jak tsunami.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.