Jak interpretować sny o zakochaniu się?

O ile sny erotyczne są domeną mężczyzn, o tyle sny, w których pojawiają się uczucia (szczególnie zaś uczucie zakochania) zdarzają się najczęściej kobietom. Jeśli śnią się one kobietom samotnym mogą być wyparciem odczuwanej samotności, która z dnia na Dzień staje się coraz bardziej uciążliwa i coraz bardziej nie do zniesienia. Jest oznaką potrzeby miłości oraz chęci odnalezienia swojej drugiej połówki.

Jeśli natomiast zdarzają się kobietom posiadającym już partnera, mogą być objawem frustracji wynikającej z niezadowolenia ze związku, mogą tez być przejawem chęci zmiany partnera lub zmiany dotychczas prowadzonego stylu związku. Dotyczy to szczególnie snów, w których kobieta widzi uosobienie swojego ideału mężczyzny i zakochuje się w nim, a po przebudzeniu odczuwa poczucie winy.

Zakochana kobieta może być po prostu oznaką szczęścia. Mowa tu o szczęściu związanym z miejscem w jakim obecnie się znajdujesz w swoim życiu.

Dlaczego warto zapamiętać wiele szczegółów marzeń sennych?

Pamiętaj o tym, ze poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił Zakochaną kobietę oraz weryfikacji Twojego życia. Co się w nim obecnie dzieje. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Sen z udziałem Zakochanej Kobiety również można zinterpretować na kilka różnych sposobów. Co innego gdy we śnie chodzisz po łące z zakochaną kobietą, a co innego gdy w śnie przed nią uciekasz. Daj znam znać w komentarzu czy nasza interpretacja pozwoliła Ci zrozumieć sen.

Jeśli powyższe interpretacje nie są wystarczające skorzystaj z naszej wyszukiwarki interpretacji, która znajduje się w prawym górnym rogu strony. Spróbuj wyszukać takie frazy jak „brać ślub”, „związek”, „mężczyzna”. Na pewno znajdziesz wiele przeróżnych artykułów 🙂

Jeśli mimo to nie znajdziesz żadnej interpretacji, która odpowie na wszystkie Twoje pytania zapraszamy do komentowania naszych artykułów. Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce, na przykład: Atrakcyjna kobieta, Kobieta o czarnych włosach oraz uśmiechnięta kobieta. Dodatkowo również zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez stronę na facebooku.