Sen o dobrych radach ma istotne znaczenia.

Motyw dobrych rad w snach – znaczenie 

Jeśli śniło Ci, się, że ktoś daje Ci dobre Rady to przeanalizuj kto i co Ci radzi we śnie. To może się to okazać istotne w niedalekiej przyszłości, kiedy staniesz przed ważną dla Ciebie decyzją. Często nasz umysł podświadomie analizuje ciekawe pomysły i rozwiązania, które objawiają się później w snach.

Dla niektórych osób dawanie rad to znak, że masz skłonności do narzucania swojego zdania i poczucia, że wiesz lepiej. Warto pamiętać, że nie każda osoba chce, żebyś szukała rozwiązania na ich problemy.

Czasami człowiek chcę być po prostu wysłuchany, przytulony i zapewniony, że wszystko będzie dobrze i nie jest sam. Miej to na uwadze, gdy następnym razem ktoś przyjdzie do Ciebie ze swoimi problemami.

Jeśli śniło Ci się, że dajesz komuś dobre Rady to spodziewaj się, ze możesz Znaleźć się w kłopotach i potrzebować pomocy. Dobra wiadomość jest taka, że znajdziesz pomoc, której potrzebujesz i uda Ci się wyjść z tarapatów. Nie każda pomoc będzie bezinteresowna, dlatego uważaj na osoby, które mogą chcieć czegoś w zamian. Niekiedy wytrwanie w obecnym problemie jest korzystniejsze, niż bycie zadłużoną u osoby o niecnych zamiarach.

Jak jeszcze mogą pojawiać się dobre rady w snach? 

Czy miałaś sen, w którym dostałaś dobrą poradę od swoich dzieci? Jest to symbol, że Twoje dzieci są dojrzałe i wystarczająco dorosłe na podejmowanie własnych decyzji, również tych z którymi możesz się nie zgadzać.

Udzielanie dobrych rad we śnie swoim dzieciom jest oznaką, że cieszysz się szacunkiem w rodzinie i swoim własnym domu. Nawet jeśli czasami czujesz się, że jest inaczej, to miłość dominuje w Twoim życiu. To także znak, że uda Ci się nakierować swoje dzieci w kierunku, który przyniesie im najwięcej szczęścia i rozwoju.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu